תוכן עניינים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:
ממליצים עלינו...
חדש באתר

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:

תוכן עניינים

חידוש מצבות

חידוש מצבות – שיפוץ מצבות באופן ייחודי ובמחיר משתלם

כל מי שביקר אי פעם בבית עלמין נתקל מן הסתם בהבדלים המשמעותיים מאוד בין מצבות מתוחזקות ושמורות לבין מצבות שלא הוקדשה להן תשומת לב לאורך השנים – ואת התחושה הלא נעימה שמעורר קבר שהוזנח. שירות שיפוץ מצבות שאנחנו במצבות גן עדן מספקים מבטיח לתקן מגוון רחב של פגמים שנוצרים עם השנים ומבטיח הנצחה ראויה ליקיריכם. עם ניסיון של יותר מ-20 שנים בתחום, אנו מבטיחים ללקוחותינו חידוש מצבות מהיר, יעיל ובעיקר כזה שמייצר שינוי משמעותי מאוד לטובה, ובמחיר הוגן במיוחד. בנוסף להבטחה שהמצבה המחודשת של יקיריכם תחזיק מעמד שנים רבות, תקבלו מאיתנו גם אחריות ל-20 שנה שכמובן תורמת גם היא לשקט הנפשי שלכם.

חידוש מצבות עושים רק עם מצבות גן עדן:

🗸 חידוש מצבות מכל הסוגים

🗸 20 שנות ניסיון בחידוש וצביעת מצבות

🗸 חידוש כיתוב על מצבה

🗸 שיפוץ מצבות למצב כמו חדש!

🗸 מחירים מהמשתלמים שיש, בהתחייבות!

🗸 שירות בפריסה ארצית רחבה

🗸 שירות מקצועי ויחס אישי חם

השאירו פרטים לייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר:

 

למה חשוב לבצע חידוש מצבות?

חשוב להבין שגם מצבות שנבנו על-ידי אנשי מקצוע מיומנים, מחומרים איכותיים, עלולות להישחק עם השנים. כל מצבה חשופה לקרני השמש במשך שעות רבות יום אחרי יום וכולנו יודעים עד כמה עוצמתית קרינה זו. בנוסף, עלולות המצבות להינזק עקב גשמים, רוחות עזות, סופות חול ועוד אירועי מזג אוויר משמעותיים. גם לשלשת ציפורים עלולה להוביל לכתמים עיקשים שיירדו רק לאחר ניקיון מקצועי של המצבה.

עוד כדאי לזכור שמצבה עשויה מאבן, ושאבן היא חומר טבעי. בהתאם לכך, עם השנים היא עלולה להישחק – אמנם בקצב איטי אבל בהתמדה – ואף להתפורר. עובש ופטריות הם עוד תופעות שרק חידוש מצבה מקצועי יעלים בהצלחה, ומעבר לכל הנזקים הבלתי נמנעים כתוצאה מכוחות הטבע, עלולה להיגרם פגיעה במצבה גם עקב התנהלות לא זהירה בבית הקברות או עקב ונדליזם.

כך למשל, אבני גיר עלולות להתחיל להתקלף עקב פטרת אחרי כעשור, ואילו השיש מתחיל לדהות אחרי 15 שנים ולכן יצוצו עליו כתמים צהבהבים. מצבות גרניט ובזלת מתיישנות גם הן, אבל התהליך נראה טבעי ולכן שיקום מצבות מאבנים אלה מתבצע בדרך כלל רק עקב פגיעה חיצונית.

אנחנו מבינים היטב כי שיפוץ מצבות הוא הרבה יותר משירות טכני. המודעות לחשיבות ההנצחה המכבדת מבחינת המשפחה והחברים הקרובים מובילה למחויבות מלאה בכל שלב ושלב של התיקון או החידוש הנדרשים. השירות ניתן ברגישות מירבית ובזמינות גבוהה, כדי שכבר תוך זמן קצר המצבה תחזור להיות מרשימה.

מה כולל שיפוץ מצבות?

שיפוץ מצבות הוא שירות מודולרי באופיו. אנשי המקצוע המיומנים שלנו בוחנים את המצב הקיים, ולפי הממצאים ממליצים על הפעולות שיתקנו את הליקויים שהתגלו. ישנם מצבים שבהם הפגיעה קלה יחסית ולכן אפשר להסתפק בליטוש האבן. לאחר הליטוש נמרח סילר וגם וקס, להבטחת יצירת המראה הרצוי. במקרים אחרים, התיקון מבוסס על מילוי הסדקים בסילר. כשישנם שברים, אין ברירה אלא לבצע שיקום מצבות, שהוא תהליך מורכב יותר.

תיקון מצבות משמעותי יותר נדרש גם כשהקירוי לא יציב מספיק. במקרים אלה, ייתכן צורך בפירוק המצבה והוספת תמיכה מתאימה.

במרבית המקרים, חידוש מצבות כולל גם התייחסות לכיתוב. דוגמה אחת לבעיה שמחייבת התייחסות מקצועית היא תזוזה או נפילה של אותיות אשר מחוברות לאבן. חידוש אותיות על מצבה יתבצע כמובן תוך הקפדה על אחידות בין אלה הקיימות לאלה החדשות. עוד דוגמה נפוצה היא אותיות שהפכו דהויות – במקרים אלה ניקוי, ליטוש וצביעה יבליטו את הטקסט מחדש

באילו מקרים כדאי לבצע חידוש מצבה?

יש שתי דרכים להתייחס לשירות חידוש מצבות: גישה אחת היא לקחת בחשבון שמצבה מחייבת תחזוקה, ולכן להקדים תרופה למכה ולבצע את הפעולות הרלוונטיות עוד לפני שיש נזק ממשי וניכר לעין. גישה שנייה היא להקדיש את המשאבים הנחוצים לטובת שיפוץ מצבות רק כשכבר אין ברירה.

ההמלצה שלנו, על סמך הניסיון העשיר בתחום, היא לא לחכות לפגיעה קשה אלא לשמור על המצבה במצב ראוי, ובהתאם על ההנצחה הראויה לאדם שנפטר, באופן שוטף. במיוחד כדאי לבצע חידוש כיתוב על מצבה אחת למספר שנים (אגב, צביעת מצבות שרק התחילו להות אפשרית גם עם טוש, כפתרון זמני עד לטיפול מקצועי).

כמו כן, רצוי לנקות את האבן בכל פעם שמבקרים בבית הקברות (ניקוי מצבות צריך להתבצע בעזרת חומרי ניקוי המתאימים לסוג האבן הספציפית – נשמח לספק לכם המלצות רלוונטיות לגביכם).

כמה עולה תיקון מצבות?

חידוש כיתוב על מצבה הוא שירות זול יחסית: חריטה מחודשת ומילוי בצבע יעלו 4-8 ש"ח לכל אות, במקרה של כיתוב על מצבה שמבוסס על יציקת עופרת המחיר הוא 8-12 ש"ח לכל אות, וכשיש צורך להתקין אות חדשה במקום אות שנפלה מההברגה, טווח המחירים הוא 30-70 ש"ח לאות.

במקרים מורכבים יותר של חידוש מצבה מחיר העבודה נקבע בהתאם לפעולות שיש לבצע. גם הגודל כמובן משפיע, כשמן הסתם על חידוש מצבות מכפלה או מצבות משפחתיות תצטרכו לשלם מעט יותר בהשוואה לחידוש מצבת יחיד. באופן כללי, במרבית המקרים, טווח המחירים הוא בין 250-300 ש"ח לכ-1,500 ש"ח.

שיפוץ מצבות בפריסה ארצית רחבה, שירות קשוב ומחירים משתלמים

ברור לנו לגמרי שבמסגרת ההתלבטות אם לבצע חידוש מצבה מחיר השירות הוא שיקול משמעותי בהחלטה. הידע הרב שצברנו במשך 20 שנות פעילות והיעילות שבה אנחנו עובדים מאפשרים לנו לגבות מחירים נמוכים – מבלי לפגוע באיכות הביצוע. הרצון לסייע לכל משפחה ליצור הנצחה הולמת ליקירם בא לידי ביטוי גם בהקפדה על כל פרט ופרט כשאנחנו מבצעים חידוש כיתוב על מצבה, שיקום אבן שנפגעה, איטום סדקים ושאר פעולות הכרחיות.

שירות חידוש ושיפוץ המצבות שלנו ניתן בפריסה ארצית רחבה ובזמינות גבוהה. אנחנו מקפידים על קשב רב ורגישות מירבית, כיאה לחשיבות העבודה, וכאמור מספקים אחריות מלאה על כל שיקום, חידוש ותיקון שנבצע עבורכם.

השאירו פרטים בטופס שבתחתית העמוד ונשמח לעמוד לשירותכם.

Call Now Button דילוג לתוכן