תוכן עניינים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:
ממליצים עלינו...
חדש באתר

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:

תוכן עניינים

מצבות בצפון

מצבות בצפון במחירים משתלמים ועם 20 שנות אחריות!

אם חיפשתם קבלני מצבות בצפון, הגעתם למקום הנכון. מצבות גן עדן מתמחים בבניית כל סוגי המצבות כבר למעלה מ-20 שנים ונכונים להעניק לכם ליווי אישי, רגיש וקשוב שבסיומו ניצור עבורכם את המצבה הראויה ביותר ליקיריכם. אנו בונים מצבות בצפון הארץ לכל תושבי הערים והיישובים השונים ומציעים מגוון רחב של דוגמאות במחירים הוגנים ומתן אחריות מלאה על כל עבודות הבנייה.

מתי להזמין מצבות בצפון?

אמנם לא קיימת חובה הלכתית לגבי יום קביעת המצבה, אך יום השלושים לאבל הוא היום שבו מתרחש על פי המנהג גילוי מצבה. בשלב זה, מרבית האבלים יעדיפו להגיע לבית העלמין כאשר המצבה שהוזמנה כבר ניצבת בו. לכן הזמנה מאת קבלן מצבות בצפון תתרחש בדרך כלל מיד עם סיום השבעה, או בסמוך ליום השלושים מיום הפטירה עצמה.

🗸 ייצור ואספקת כל סוגי המצבות

🗸 קבלן מצבות בצפון עם 20 שנות ניסיון

🗸 שירות שיפוץ וחידוש מצבות בצפון הארץ

🗸 מחירים הוגנים

🗸 שירות קשוב ורגיש ללקוח

השאירו פרטים לייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר:

כחברת קבלן מצבות בצפון בעלת ניסיון רחב, אנו פועלים מול כל בתי העלמין הקיימים באזור זה ומספקים שירותי בניית מצבה לכל האזורים:

  • בגליל המערבי – בניית מצבות בחיפה והקריות בבית עלמין שדה יהושע ובית העלמין הצבאי, בית עלמין תל רגב המשרת את תושבי חיפה, קריות, רכסים ומועצה אזורית זבולון, תושבי טירת הכרמל בבית עלמין טירת הכרמל, בית העלמין צור שלום, בית העלמין החדש בעכו (נחלת אשר), בית העלמין בנהריה ובשבי ציון.
  • בעמק יזרעאל – לתושבי עפולה והסביבה, בבית עלמין עפולה ובבית עלמין בית השיטה
  • בכרמיאל ומשגב בבית עלמין כרמיאל.
  • בגליל העליון – לרבות כל בתי העלמין בצפת וסביבתה, לרבות המושבים והקיבוצים הסמוכים.
  • בכנרת ובגליל תחתון – לרבות בית העלמין בטבריה, סובב כנרת, הקיבוצים והמושבים הסמוכים.

שאלות חשובות לקבלן מצבות בצפון

קבלני מצבות בצפון שפועלים מול כמה אזורים גיאוגרפיים במקביל, יוכלו לספק לכם מידע בנוגע למגבלות הספציפיות שקיימות באותו בית עלמין. תנאי בתי העלמין עשויים להשתנות זה מזה ולכן כבר מרגע שתזמינו מצבות בצפון, על הקבלן להתייחס לתנאים או למגבלות שנוגעים לבית העלמין הרלוונטי.

בהתאם לשיחה הראשונית מול אותו קבלן מצבות בצפון, יהיה ניתן לבחור את חומרי הגלם המתאימים, העיטורים, הגילופים, הגודל והמאפיינים השונים, תוך התחשבות בחוקים של אותו בית עלמין ובד בבד עם רצון המשפחה עצמה.

סוגי מצבות אפשריים בצפון

באפשרותכם לבחור מצבות בצפון מתוך מגוון רחב של אבנים בעלות תכונות ומראה מסוימים. מאבן חברון הבהירה והממלכתית, דרך אבנים טבעיות כמו אבן גלילית, בזלת או אבן ירושלמית ועד שיש גרניט השחורה והמלוטשת או שיש טורקי היוקרתית האפרפרה-תכולה. כל אבן תתאים למספר סגנונות כיתוב וחריטה, כאשר בוני מצבות בצפון יוכלו להמליץ לכם על שילוב חומרים וסגנונות ייחודיים, אם ברצונכם ליצור מצבה מיוחדת ובעלת מראה אישי יותר.

בנוסף, כל בניית מצבות בצפון תוכל לכלול בהתאם לדרישתכם תוספות כמו בית לנר נשמה, עציץ בנוי להנחת פרחים, אדנית לשתילה ועוד.

תיקון וחידוש מצבות ישנות או פגומות

למרות שאנו עובדים עם כל חומרי הגלם המקובלים בעולם המצבות, חלק מהסוגים רגישים יותר לתנאי הטבע, או שעמידותם נחלשת באופן טבעי עם הזמן. כדי לשמור על שלמות המצבה, נוכל לבצע עבורכם חידוש מצבות בצפון הכולל שיקום שברים וסדקים, חידוש מראה האותיות, ניקוי עמוק וליטוש (לאבנים שזקוקות לכך אחת למספר שנים).

שיפוץ מצבות בצפון

אם תבחרו לשנות או לשפר את מראה המצבה, לשלב עמה חומרי גלם נוספים בעבודה מיוחדת (עץ, זכוכית, מתכת וכד') או להפוך את המצבה לזוגית, נוכל לבצע עבורכם שיפוץ מצבות בצפון. מצבות גן עדן היא חברת קבלן מצבות בצפון המבצעת שיקום ושיפוץ למגוון מצבות ותדע כיצד להתמודד עם כל דרישה שהיא.

מחירון מצבות בצפון

עלויות המצבות אצל קבלני מצבות בצפון משתנות בהתאם לסוג חומר הגלם הנבחר, העיבוד והעיצוב לרבות כיתוב המצבה. תוכלו להשתמש במחירון הבא על מנת להתוודע לסדר גודל העלויות ולהתחיל לתכנן את המצבה הרצויה לכם:

סוג האבן לבניית המצבה

מחיר המצבה

 

אבן חברון

 

5,000 – 2,500 ₪

אבן חלילה

 

החל מ-7,500 ₪

גרניט סרדו

9,000 – 4,000 ₪

 

אבן גלילית

 

12,000 – 6,500 ₪

אבן ירושלמית

 

9,000 – 4,500 ₪

אבן בזלת

 

10,000 – 5,500 ₪

למעבר למחירון המצבות המלא שלנו לחצו כאן.

Call Now Button דילוג לתוכן