תוכן עניינים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:
ממליצים עלינו...
חדש באתר

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:

תוכן עניינים

מצבות זוגיות

מצבות זוגיות במחיר משתלם ובעיצוב ייחודי

מוות הוא דבר אשר מלווה בתחושות קשות מאד, המון עצב ובכי וזאת גם כשהאדם הוא מאד חולה ויודעים שימיו ספורים. בימי השבעה יש לטפל בנושאים לוגיסטיים רבים וביניהם גם בנושא הזמנת המצבה.

אנו מודעים לקושי הרב אשר כרוך בטיפול בנושא כה רגיש בימי השבעה או מיד לאחריה, אך על מנת שנספיק להכין את המצבה בהתאם להזמנה, סוג השיש או סוג האבן והכיתוב שייבחר, אנו זקוקים לזמן היערכות כדי לייצר ולהתקין את המצבה במועד לאזכרה, אשר נערכת בתום 30 ימי האבל.

הצוות המקצועי שלנו מודע היטב לכל הקשיים הכרוכים באובדן של אדם אהוב ולכן מעניק למשפחות האבלות את מלוא המעטפת, בהמון סבלנות, רגישות, ייעוץ והכוונה. אנו מוכנים לענות על כל שאלה ולחשוב ביחד עם בני המשפחה כיצד לבנות מצבה שהנראות שלה מתאימה לנפטר ומייצגת אותו.

מצבות זוגיות מזמינים רק ממצבות גן עדן:

🗸 מצבות זוגיות מסוגים שונים: שיש, גרניט, אבן ועוד

🗸 20 שנות ניסיון בייצור מצבות זוגיות

🗸 ייצור מצבות מכפלה בהתאמה אישית

🗸 מצבות זוגיות מחירים משתלמים, בהתחייבות!

🗸 שירות בפריסה ארצית רחבה

🗸 שירות מקצועי ויחס אישי חם

השאירו פרטים לייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר:

הקמה של מצבות זוגיות באיכות גבוהה

כאשר נפטר אחד מבני הזוג, מקובל להזמין מצבות זוגיות. הנפטר ייקבר בקבר הטרי והחלקה הצמודה אליו במצבה תישאר ריקה עד לכתו של בן/בת הזוג מן העולם (בשיבה טובה נקווה).

הזמנת מצבה זוגית יוצרת נוחות מירבית, במסגרתה שני הנפטרים שהיו יחד בחייהם יישארו יחד גם במותם. מצבה מסוג זה גם תקל על בני המשפחה לבוא לבקר את הנפטרים ביחד. כמו כן, תוכלו לדעת בוודאות שהמצבה היפה שבניתם לבן המשפחה הראשון שנפטר מבין בני הזוג, תיראה אותו הדבר בדיוק גם כשהצד השני יילך לעולמו. נושא האחידות בקברים הוא נושא חשוב וכאשר מזמינים מצבות מכפלה יוצרים נראות זהה, מכובדת ומרשימה.

קו החשיבה טרם המוות של בני זוג אשר חיים יחד שנים רבות הוא שהם מעוניינים להמשיך ולהיות זה לצד זה, גם לאחר המוות. זו הסיבה שברוב המקרים מזמינים עם פטירת אחד מהם מצבה כפולה, כך שלא ייפרדו לעולם.

הזמנת מצבות מכפלה במגוון דגמים

מצבות מכפלה אפשר לייצר מסוגים שונים של משטחי שיש, אבנים או סלעים ולעצב מצבות זוגיות על פי טעמם האישי של בני המשפחה. אצלנו תקבלו 20 שנות אחריות על כל מצבה.

קבלן מצבות בעל ותק של 20 שנה

תכנון וביצוע של מצבות כפולות על ידי קבלן מצבות דורש היערכות מיוחדת ותכנון מדוקדק של מצבות לזוג. הסיבה לכך היא שבשלב ראשון קוברים רק את אחד מבני הזוג ורק לאחר תקופה ארוכה קוברים את בן או בת הזוג הנוספים. כאשר קוברים את הנפטר כשקיימת כבר מצבה מוכנה, יש לשים לב לא לפגוע חלילה בכבוד המת ולכן הקבר הראשון אמור להיות בנוי במומחיות רבה, תוך חשיבה על כל פרט עתידי.

העובדים המיומנים שלנו, אשר עוסקים בבניית מצבה זוגית כבר למעלה מ-20 שנה בכל בתי העלמין ברחבי הארץ, מודעים לאופן הבנייה הייחודי וביצוע ההפרדה הרצויה בין שני חלקי המצבה הכפולה. כאשר מתקיימת ההלוויה של בן הזוג השני שנפטר, מקום הקבורה מתחת למצבה הזוגית כבר מוכן וערוך לקליטת הנפטר.

כיתוב איכותי אשר אינו נשחק על מצבה זוגית

כאשר בונים מצבות משפחתיות בשעה שרק אחד מבני הזוג הלך לעולמו, מבצעים כיתוב על מצבה זוגית רק בחלק של הנפטר, הכולל את שמו, תאריך הלידה, תאריך הפטירה ואמירה עליו המביעה חלק מהאישיות שלו, פתגם המאפיין אותו, קטע משיר וכו'. כך נוצר מצב שצד אחד של מצבה כפולה הוא מושלם ואילו הצד השני שלה הוא השיש הזהה בלבד ללא כל כיתוב.

קיימות כמה שיטות לבצע כיתוב על מצבות זוגיות בעברית או בשפות אחרות. כיתוב על מצבה זוגית בנוי מכל האותיות הנדרשות ממתכת או מחומרים אחרים. בשנים האחרונות המגמה, היא להציב אותיות איכותיות אשר אינן מתבלות עם השנים ואינן מעלות חלודה או קורוזיה. האופציה המועדפת היא אותיות מעופרת אשר קיימות בגופנים שונים ובכמה אפשרויות של עובי.

ייצור מצבות זוגיות בעלות נראות ייחודית!

ברוב המשפחות קיימת חשיבה איך לבנות מצבות לזוג ואיך לעצב אותן. לכן, בבתי העלמין השונים אפשר לראות מצבות מיוחדות רבות שבהן האבנים או השיש סותתו בדרך מסוימת אשר קשורה לפועלו של הנפטר, או לפן ייחודי באישיות שלו, וזאת מתוך הרצון לזכור אותו כפי שפעל בחייו.

רבים מעוניינים גם ליצור תמונה של הנפטר על המצבה שלו והליך זה מתבצע תוך שימוש בתמונה שלו והטמעתה על האבן.

אפשר לבנות את המצבה מסוגים שונים של שיש כמו שיש חברון, שיש גרניט וסוגים נוספים. במהלך העבודה מבצעים את העיצוב המקצועי הנדרש תוך שימוש בהתזת חול, עבודות חריטה, הבלטה, צביעה ועוד.

הלקוחות מקבלים מידע על היתרונות ועל החסרונות של כל אחת מהאופציות ובהתאם לכך הם מקבלים את ההחלטה על סוג השיש ועל הדגם אשר נראה להן נכון עבור מצבה כפולה לבני הזוג.

מצבות זוגיות במחירים הוגנים

לאור העבודה המקצועית בהכנת מצבות מכפלה והצורך בכמות הרבה יותר גדולה של חומרים כמו שיש ושעות עבודה במפעל ובשטח, המחיר של מצבות זוגיות בפרויקט זה הוא גבוה יותר ממחיר של מצבה יחידה. עם זאת, אין מדובר במחיר כפול ואנו מתחייבים תמיד במחירים סבירים והוגנים.

העלות הבסיסית של מצבה אישית היא כמה אלפי שקלים, כאשר המחיר של מצבות זוגיות הוא בסביבות פי אחד וחצי.

הזמנה של מצבות כפולות אשר כוללות עיצוב מיוחד, הצבה של סלע בפוזיציה מסוימת או כל עבודה יוצאת דופן אחרת, מעלה את המחיר בהתאם לצורך הספציפי. התוצאה המוגמרת היא מצבה ייחודית אשר מאפיינת זוגיות והרמוניה זו ויוצרת בידול בין מצבה זוגית שאנחנו בונים לבין מצבות זוגיות אחרות הקיימות בבית העלמין.

חידוש מצבות כפולות לאחר שחיקה לאורך השנים

מצבות כפולות, אשר נבנו לפני שנים רבות בשיטות הייצור הישנות, התבלו עם השנים וייתכן וקיים צורך לבצע חידוש מצבות כדי שייראו ראויות שוב. ישנן כמה אפשרויות אשר מוצעות ללקוחות וכל משפחה בוחרת אם לחדש את השיש או לשייף ולטפל בשיש הקיים, הכול בהתאם למצבה הפיזי לאחר שחלפו שנים רבות ממועד הבנייה.

בנוסף לעבודה זו, אנו מבצעים גם חידוש של הכיתוב. אפשר לעבור על הכיתוב הקיים ולחזק אותו באמצעות חומר מיוחד או לחילופין, להוציא את כל האותיות הישנות ולהתקין במקומן אותיות עופרת.

השירות הייחודי שלנו

כבר 20 שאנו מעניקים ללקוחות שלנו לאורכו של כל התהליך שירות אישי ומקצועי וברגישות רבה כיאה לנושא זה, תוך מתן אחריות בהתאם לעבודה שבוצעה.

במידת הצורך, נשמח לסייע גם לכם כדי שתזמינו את הדגם הנכון ביותר, בעבודה מקצועית, יעילה ואחראית.

Call Now Button דילוג לתוכן