תוכן עניינים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:
ממליצים עלינו...
חדש באתר

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:

תוכן עניינים

מצבות באשקלון

בחירת מצבה היא תמיד החלטה מורכבת. המצבה קובעת למעשה כיצד תיראה ההנצחה מעתה ועד עולם, וכשמוסיפים למשוואה את הרגשות הכאובים בעקבות הפטירה של אדם יקר, גם אם הלך לעולמו בשיבה טובה, הקושי להחליט מובן לחלוטין. גם שלל האפשרויות הקיימות לגבי מצבות אשקלון, הן מבחינת חומר הגלם והן מבחינת הצורה, עלול לבלבל, ולכן כדאי לפנות לחברה בעלת ניסיון רב בתחום. 

חברת מצבות גן עדן בונה מצבות כבר למעלה מ-20 שנה, ומתרגמת את הוותק והבקיאות לשירות קשוב ומועיל שכולל ייעוץ סבלני וליווי צמוד עד להשלמת הקמת המצבה המתאימה ביותר ליקירכם.

ליווי צמוד לאורך התהליך וקשב מלא לכל לקוח ולקוחה

בניית מצבות באשקלון היא לכאורה פעולה טכנית שמחייבת מיומנויות מתאימות ובפרט בעבודה עם סוגים שונים של אבנים – אבל היא גם שירות שנשען על רגישות וקשב. אנחנו מקשיבים ללקוחות בתשומת לב רבה, ובסבלנות, על-מנת לעזור לכל מי שמגיע אלינו ברגע כואב בחיים לבחור נכון. כלומר, לבחור במצבה שתשקף באופן מיטבי את המנוח או המנוחה ותבטיח הנצחה מכובדת וראויה. לאחר 20 שנות בניית מצבות מכל הסוגים – באשקלון ובערים נוספות, אנחנו יודעים להתייחס לכל פרט ופרט וגם לתמונה המלאה, כל זאת בתוך כל מסגרת תקציב נתונה. עוד מאפיין משמעותי של השירות שלנו הוא הזמינות המרבית לאורך התהליך.

חשוב לציין שאנחנו מבצעים גם חידוש מצבות באשקלון וגם שיפוץ ותיקון במקרים שבהם המצבה סובלת מבלאי משמעותי – על בסיס אותו ניסיון ואותה רמת מחויבות.

מצבות באשקלון עושים רק עם מצבות גן עדן:

🗸 מבחר רחב של מצבות ייחודיות

🗸 בוני מצבות באשקלון עם 20 שנות ניסיון

🗸 שירות שיפוץ וחידוש מצבות באשקלון

🗸 מחירים מהמשתלמים בשוק, בהתחייבות!

🗸 שירות מקצועי בכל רחבי המדינה

🗸 יחס אישי, קשוב ורגיש לכל לקוח

השאירו פרטים לייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר:

מצבות אשקלון – כל האפשרויות הקיימות

הבחירה החשובה ביותר לגבי מצבות באשקלון היא של החומר שממנו תיוצר המצבה. האפשרויות רבות ומגוונות, ובהן אבן חברון, אבן סלייב, אבן גלילית, גרניט, בזלת ושיש טורקי. לכל אבן מאפיינים ייחודיים משלה, יתרונות לצד חסרונות, ולכן ההמלצה היא להיעזר בידע של בוני מצבות באשקלון עם ניסיון ויושרה.

אבן חברון היא האבן המוכרת ביותר, בעיקר מפני שהיא משמשת להקמת מצבות בבתי העלמין הצבאיים. היא מתאפיינת במראה ממלכתי ועל כן מכובד, ועוד יתרון שלה הוא המחיר הנמוך. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון גם את הפגיעות היחסית שלה לנזקי מזג אוויר ולבלאי טבעי.

אבן סלייב מגיעה מהרי ירושלים. האיכויות העיקריות שלה הן חוסן וחספוס, כזה המזכיר את עיר הקודש ואת הבנייה הייחודית בה. הגוונים הבולטים במצבות מאבן סלייב הם אדום, חום, ורוד וצהוב. החיסרון העיקרי שלהן הוא הצטברות לכלוכים בין החריצים של האבן ולכן חשוב להקפיד לנקות אותן.

שיש טורקי מציע מראה בוהק ויוקרתי בגוונים שונים של תכלת ואפור. בדרך כלל יש על המשטח פסים טבעיים או מעין עננים שתורמים גם הם ליופיה של המצבה. השיש הטורקי עמיד מאוד ועל כן כמעט שאין צורך להשקיע בתחזוקתו לאורך השנים. גם מצבה מאבן גלילית כמעט ולא זקוקה לתחזוקה, ותכונה משמעותית נוספת שלה הוא המראה הפראי במידה מסוימת – כך שהמצבה תתבלט מיד לעין. הגרניט היא עוד אבן טבעית מרשימה מאוד. ישנם סוגים שונים של גרניט ולכן ישנה בחירה נרחבת לגבי הצבע, מאדמדם ועד שחור. התוצאה תהיה בכל מקרה מצבה ייצוגית וגם עמידה להפליא. הבזלת היא האבן המתאימה למקרים שבהם מחפשים מצבות באשקלון בעלות חזות יוצאת דופן ולרוב בלתי מעובדת.

מצבות באשקלון במחירים נוחים

בוני מצבות באשקלון נבחנים בסופו של דבר בין השאר גם על סמך הצעת המחיר. אנחנו במצבות גן עדן מצליחים לספק שביעות רצון מלאה גם מבחינה זו, מבלי להתפשר על האיכות, הן מבחינה פרקטית והן מבחינה אסתטית. בטבלה הבאה תוכלו להתרשם מהעלויות של המצבות הנפוצות ביותר:

מהו המחיר של מצבות אשקלון מאבן חברון?

2,500-5,000 ש"ח

מצבה סטנדרטית ויפה

כמה תעלה מצבה זוגית מאבן גלילית?

11,000-17,000 ש"ח

מצבה סימטרית / א-סימטרית

מהי העלות של מצבות גרניט?

7,000-12,000 ש"ח

בגוון אדום / אפור / שחור

כמה צריך לשלם עבור מצבות מאבן סלייב?

4,500-9,000 ש"ח

כולל כיתוב סטנדרטי

כמה תעלה מצבה משיש טורקי?

5,000-10,000 ש"ח

כולל עיצובים מיוחדים

מהו מחירן של מצבות בזלת?

5,500-10,000 ש"ח

מראה טבעי / מעובד

מצבות אשקלון מאבן

מצבות מיוחדות באשקלון – בהתאמה מושלמת ליקיריכם

חופש הבחירה לגבי סוגי מצבות מאפשר גם עיצובים מיוחדים, שילוב חומרים נוספים ובהם זכוכית, עץ, ברזל ומתכות אחרות, כיתוב שכולל גם אלמנטים גרפיים ברמת דיוק גבוהה, ועוד – כך שבעזרתנו מובטחת לכם הנצחה שמביאה לידי ביטוי את אישיות הנפטר או הנפטרת ומנציחה את האדם באופן מושלם.

תשובות לשאלות נפוצות בנוגע למצבות באשקלון:

התשובה היא שלא. האחריות על תחזוקת המצבה היא של המשפחה בלבד. אי לכך, מומלץ לבחור ליקיריכם מצבה איכותית ועמידה.

על-פי ההלכה על כל מצבה – באשדוד, תל אביב, מצבות בהרצליה או בכל מקום אחר ניתן לרשום רק תאריכים עבריים. עם זאת, מבחינה חוקית אין שום בעיה ובהחלט אפשר לציין על המצבה גם תאריכים לועזיים.

Call Now Button דילוג לתוכן