תוכן עניינים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:
ממליצים עלינו...
חדש באתר

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:

תוכן עניינים

מצבות לילדים

מצבות לילדים בעיצובים מיוחדים, כולל מצבה מצוירת

כל מוות, גם אם הוא מתרחש בגיל מבוגר מאוד ולאחר שיבה טובה, הוא חוויה מורכבת עבור האנשים הקרובים לנפטר או לנפטרת. מוות של ילד הוא כבר אירוע מטלטל שמחייב תעצומות נפש משמעותיות. ההתמודדות עם האובדן הכבד היא תהליך ממושך, אבל גם כך יש החלטות שאין ברירה אלא לקבל תוך זמן קצר יחסית – ובפרט בחירת מצבה לילד.

הצוות המנוסה של מצבות גן עדן נרתם לעזרתכם ומשתתף בצערכם העמוק. אנחנו כאן כדי ללוות אתכם ברגישות ומתוך מחויבות מוחלטת להנצחה ראויה לילדכם. עם ניסיון של יותר מ-20 שנים בתחום המצבות, לרבות בניית מצבות לילדים בשלל עיצובים, נוכל לסייע לכם ליצור מצבה שתשקף את אישיות ילדכם באופן המיטבי.

מצבה לילד באיכות גבוהה ועם אחריות ל-20 שנים

עוד לפני העיצוב שיותאם לרצונות שלכם באופן מושלם, אנחנו מקפידים על ייצור מצבות לילדים באיכות הגבוהה ביותר שיש. הורים שאיבדו ילד מגיעים במקרים רבים לבית העלמין לעתים תכופות, וקבר שנראה מוזנח כבר לאחר מספר שנים גורם לעוגמת נפש מיותרת. גם צורך להקדיש משאבים רבים לתחזוקת המצבה עלול להרבות צער שלא לצורך, ולכן אנחנו מתחייבים על בניית מצבה עמידה שתישמר היטב. בהתאם, אנחנו יכולים גם לספק אחריות ל-20 שנים על כל מצבה לילד.

🗸 ייצור מצבות לילדים משיש, גרניט, אבן ועוד

🗸 20 שנות ניסיון בתחום

🗸 בניית מצבה לילד בהתאמה אישית

🗸 מצבות לילדים במחירים משתלמים, בהתחייבות.

🗸 שירות בפריסה ארצית רחבה

🗸 שירות מקצועי ויחס אישי חם

השאירו פרטים לייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר

כיתוב על מצבות לילדים

גם כיתוב על מצבה בקבר של ילד או ילדה חייב להיות איכותי ועמיד. במקרים רבים הטקסט מביע רגשות עזים ורבים ולכן הוא ארוך יחסית, ולכן נדרשת הקפדה יתרה על בחירה נכונה הן של שיטת הוספת האותיות, הן של הפונט והן של הגודל.

שיטות הכיתוב האפשריות הן חריטה בהתזה של חול (טכניקה שמאפשרת לצבוע את האותיות בכל גוון שתרצו, אבל אינה מתאימה למצבות מגרניט), אותיות הפוכות (התזת חול סביב האותיות כך שמתקבל אפקט כמו של נגטיב) והברגה (אופציה שמתאימה מאוד למצבות בעלות משטח לא אחיד אלא סלעי).

במקרים רבים מבקשים ההורים להוסיף אלמנטים גרפיים ואף ליצור מצבה מצוירת. אנחנו נעזור לכם לבחור את העיצוב המתאים ביותר וכך ליצור הנצחה אותנטית ומרגשת.

סוגי אבנים למצבות ילדים

ישנו מגוון רחב של סוגי אבנים שמהם ניתן לייצר מצבות לילדים. האופציות הנפוצות ביותר הן מצבה משיש, מצבות מאבן חברון, מצבות בזלת, גרניט, אבן גלילית, אבן ירושלמית ואבן יפתח. כמו כן, ניתן לשלב גם חומרים נוספים כגון ברזל או זכוכית.

חומר הגלם למצבה משפיע מאוד על אופיה. ישנם דגמים סטנדרטיים וישנם כאלה שמובילים למראה שמתבלט מיד לעין ומהווה בסיס לעיצוב ייחודי. אנחנו מיומנים בעבודה עם כל סוגי החומרים, כך שניתן למצוא מענה מדויק לכל בקשה.

מצבות לילדים במחירים הוגנים

באופן טבעי, בהתאם לסוג האבן שנבחר עבור מצבות לילדים מחיר המצבה משתנה. מצבות גן עדן מתחייבת בכל מקרה למחיר נמוך, שיאפשר לכם לבחור בראש שקט מצבה מתאימה באמת. אנחנו מבינים את המצב הרגיש בו אתם נמצאים ורוצים להקל עליכם ככל הניתן, גם בנושא הכספי. אל תהססו לפנות אלינו עוד היום בטלפון 055-970-6832 או להשאיר פרטים בטופס בתחתית העמוד.

תשובות לשאלות נפוצות בנושא מצבה לילד:

מצבה מאבן אחת היא מצבה שכולל משטח אחד, בעמידה או בשכיבה. זוהי אופציה מקובלת בשביל מצבה לילד אבל ניתן לבחור גם מצבה מורכבת יותר.

על-פי ההלכה יש לציין על כל מצבה את השם המלא של הנפטר או הנפטרת, את שמות ההורים, את תאריכי הלידה והפטירה (ההלכה מציינת תאריכים בהתאם ללוח השנה העברי, בפועל ברוב המקרים יופיע התאריך הלועזי), צמד האותיות פ"נ (או הביטוי המלא – פה נקבר) והאותיות תנצב"ה. כאמור תוכלו לכתוב על המצבה גם דברי פרידה והנצחה כדי להוסיף נופך אישי.

כשבונים מצבות לילדים מחיר המצבה הוא החל מ-2,500 ש"ח. כמובן שהמחיר הסופי תלוי בסוג החומר ממנו בונים את המצבה ובעיצובים מיוחדים, אם ישנם.

קבלן מצבות מספק לכאורה שירות טכני, אבל בפועל בתהליך מעורבים גם רגשות משמעותיים מאוד. השירות של מצבות גן עדן קשוב ובמיוחד כשמדובר על מצבה לקבר של ילד, ומתאפיין בזמינות מלאה. במידת הצורך נבצע את כל השינויים המבוקשים מבחינתכם.

Call Now Button דילוג לתוכן