תוכן עניינים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:
ממליצים עלינו...
חדש באתר

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:

תוכן עניינים

מצבות לכלבים

מצבה לכלב האהוב שלכם בעיצובים מיוחדים

בניית מצבה לכלבים היא הרבה יותר מפעולה טכנית של סיתות אבן כזו או אחרת. זהו תהליך שמתנהל מתוך רגישות מלאה והבנה שמדובר בסיטואציה לא קלה לאדם שאיבד חבר קרוב ובעצם בן משפחה. אנחנו מקפידים על ליווי צמוד עד להשלמת משימת ההנצחה הראויה לכלב, קשב מוחלט לכל בקשה וייעוץ מקיף על סמך הידע הרחב שיש ברשותנו.

על-מנת שתוכלו להיות רגועים לגמרי ולדעת שהמצבה שנבנה עבורכם תחזיק מעמד שנים רבות מאוד, אנחנו מעניקים 20 שנות אחריות על מצבות לבעלי חיים, ובפרט כלבים. השילוב בין השירות המוקפד, המחיר ההוגן, הליווי המקצועי, השיות בפריסה ארצית והאחריות הנרחבת הופכים את מצבות גן עדן לחברה המובילה בישראל בתחום של מצבה לכלבים.

השאירו פרטים לייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר:

מה מופיע על מצבה לכלב?

מצבות לכלבים נועדו להנציח אותם ואת הקשר המרגש שהם פיתחו עם בני האדם שחיו איתם. בהתאם לכך, הדגש החשוב ביותר הוא שהמצבה תביא לידי ביטוי מדויק את האישיות הייחודית של הכלב ואת מהות הקשר שלכם איתו.

בחלק גדול מהמקרים מתנוססת תמונתו של הכלב על המצבה, ואם גם אתם תרצו להוסיף את תמונת יקירכם כמובן שנעשה זאת – באמצעות שיטות עבודה מתקדמות שמבטיחות עמידות גבוהה במיוחד לצילום שיזכיר לכם את הרגעים היפים עם הכלב או הכלבה.

בנוסף, מצבות לכלבים, בדומה לאלה שמוצבות על קברים של בני אדם, כוללות את שמו של בעל החיים שמת, לעיתים את תאריך הלידה והמוות, וכמעט תמיד גם טקסט קצר. כך למשל על המצבה של קאיה ז"ל, הכלבה של משפחת נתניהו, מופיע המשפט "נזכור אותך תמיד באהבה גדולה".

מצבות לכלבים

איך לבחור מצבות לכלבים?

ההחלטות החשובות ביותר לגבי מצבות לכלבים הן של הצורה והחומר.

הצורה הסטנדרטית היא של לוח אבן שוכב (או במונח המקצועי, "מצבה מאבן אחת"). מצבה מהסוג הזה יכולה גם לעמוד ניצבת לקרקע ולהיראות כמו אנדרטה קטנה לבעל החיים המתוק שהוסיף הרבה אור לחייכם. אפשר גם לשלב שני לוחות, וגם אם תרצו מבנה מיוחד – הניסיון הרב שלנו בבניית סוגי מצבות שונים מאפשר לממש כל בקשה באופן המדויק ביותר.

לגבי הגודל, בדרך כלל המימדים של מצבה לחתולים או מצבה לכלב קטנים יותר מאלה של מצבות לבני אדם – אבל הבחירה היא שלכם (ובהתאם לגודל חלקת הקבר שרכשתם בבית הקברות לכלבים. אגב, בפריז ישנו בית קברות לחיות שנפתח כבר במאה ה-19!).

מבחינת חומרים, ישנן מגוון אפשרויות ובהתאם גם מנעד מחירים רחב. בחירת סוג האבן משפיעה גם על האסתטיקה של המצבה וגם על העמידות שלה. כדאי לקחת בחשבון את מזג האוויר באזור שבו שוכן בית העלמין שבחרתם ואפילו את המיקום הספציפי של הקבר של הכלב שלכם. בכל מקרה, כדאי לדעת שגם מאבנים שנחשבות יחסית פשוטות, אנחנו מצליחים לייצר מצבות מרשימות, כך שתוכלו לקבל גם מחיר משתלם וגם תמורה גבוהה במיוחד לכסף.

שירות מצבות לכלבים בפריסה ארצית רחבה ועבודה מהירה

מצבות גן עדן בונה מצבות לבעלי חיים בכל רחבי הארץ. אנחנו מודעים לכך שאחד המרכיבים החשובים ביותר בהתמודדות עם אובדן הוא השלמת תהליך הפרידה ממנו, ועל כן משקיעים מאמץ רב כדי להשלים כל בנייה של מצבה לכלבים, כולל במקרים שבהם מדובר על מצבות מיוחדות, בפרק הזמן המינימלי האפשרי (וכמובן מבלי להתפשר על איכות העבודה).

מיד לאחר סיום הבנייה נתאם את התקנתה מול נציג בית הקברות, וגם את השלב הזה נבצע באופן מקצועי – כך שבכל פעם שתגיעו לקבר תרגישו שדאגתם ליקירכם להנצחה מכבדת ומכובדת מאוד. אגב, יחידת הכלבנים של צה"ל עורכת מדי שנה, ביום קבוע, טקס זיכרון לכל הכלבים שנהרגו תוך כדי פעילות, ובאופן כללי עלייה לקבר של כלב היא פעולה רווחת אצל מי שפיתחו קשר עמוק במיוחד עם בעל החיים שובה הלב.

אם יש לכם שאלות נוספות לגבי מצבה לכלב או שאתם פשוט רוצים להתייעץ איתנו – אתם מוזמנים ליצור קשר או להשאיר פרטים, ולהיעזר בליווי הצמוד ובשירות הרגיש של מצבות גן עדן כדי להבטיח הנצחה נכונה לחברכם היקר שהלך לעולמו.

Call Now Button דילוג לתוכן