תוכן עניינים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:
ממליצים עלינו...
חדש באתר

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:

תוכן עניינים

מצבות לחתולים

מצבות לחתולים האהובים שלכם בעיצוב ייחודי

כל מי שחי עם חתול או חתולה מתאהב בהם מיד, וגם מי שלא נמנה על חובבי החתולים יסכים שמדובר בבעל חיים מיוחד. בהתאם לזאת, במקרים רבים כשחתול הולך לעולמו, ישנו רצון עז להנציח את זכרו באופן מכבד, בדיוק כפי שאנחנו עושים לבני אדם.

בניית מצבה לחתולים היא שירות שמחייב בקיאות וניסיון – ואנחנו במצבות גן עדן מספקים אותו כבר 20 שנים. בזכות הידע הרב וההקפדה על עבודה עם חומרים איכותיים אנחנו יכולים גם להבטיח אחריות ל-20 שנה על כל מצבה לחתול, ועוד כדאי לדעת ששירות זה ניתן בפריסה ארצית רחבה.

ליווי צמוד לאורך כל הדרך ובניית מצבה לחתולים במחיר הוגן

תכנון מצבה לחתולים מחייב קבלת החלטות רבות, ואנחנו כאן כדי לעזור לכם להגיע לבחירות הנכונות שיבטיחו הנצחה מכובדת ומרגשת. מערכת היחסים שנבנית בין בני אדם לבין חתולים שחיים איתם במשך שנים רבות היא מערכת יחסים עמוקה ומשמעותית, כך שההתמודדות עם האובדן אינה פשוטה, וזאת בלשון המעטה. בפרט, ישנם רגשות עוצמתיים בתקופה הראשונה שלאחר המוות של חיית המחמד, וכדי שהם לא יגרמו לטעויות ולעוגמת נפש עקב מצבה לא מתאימה אנחנו מעמידים לרשותכם את כל הניסיון העשיר שלנו.

הליווי הצמוד, הזמינות הגבוהה והקשב המלא משלימים שירות שהוא גם מקצועי וגם רגיש, ובנוסף אדיב. היכולות המוכחות שלנו בכל הנוגע לבניית מצבות לחתולים מאפשרות מימוש כל בקשה ורצון מצד הלקוח, והכל במחירים משתלמים מאוד!

השאירו פרטים לייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר:

מצבה לחתולים במחיר משתלם

המאפיינים הייחודיים של מצבות לחתולים

מצבה לחתולים מתאפיינת בדרך כלל בממדים צנועים יחסית, בהתאם למימדי הגוף של החתול או החתולה. ניתן לבחור בין לוח אבן מאונך לקרקע (כלומר כזה שנראה כמעין אנדרטה), לוח אבן אופקי או חיבור של שני לוחות ניצבים זה לזה. אם ישנה העדפה למצבה בעלת צורה מיוחדת, הדבר אפשרי גם כן – וגם עליה תקבלו כמובן אחריות ללא פחות מ-20 שנים, כך שלא תצטרכו לדאוג שמא המצבה תתבלה מהר מדי.

עוד מאפיין של מצבות לחיות, ובפרט מצבות לחתולים, הוא הדפסת תמונה על לוח האבן. אנחנו במצבות גן עדן נעשה שימוש בטכניקות מתקדמות שמבטיחות חדות, עמידות ואיכות מירבית לאורך שנים רבות, ובנוסף, אם תרצו, נעזור לכם לבחור את התמונה המתאימה ביותר להנצחה, כדי שהתוצאה תהיה היפה והמרגשת ביותר.

האבנים שמהן ניתן ליצור מצבה לחתול

כמו מצבות לבני אדם או מצבות לכלבים, גם מצבה לחתולים ניתן לבנות ממגוון רחב של חומרים. ביניהם: אבן ירושלמית, שיש טורקי, גרניט, אבן גלילית, אבן חברון ועוד. לכל סוג של אבן מנעד מחירים שונה, כשאבן חברון נחשבת לאחת האופציות הזולות ואילו מצבות שיש וגרניט נמצאות בקצה השני של הסקאלה. מצד שני, מעל קבר של חתול מוקמת לרוב כאמור מצבה קטנה יחסית, כך שהפערים לא משמעותיים ובכל מקרה תקבלו מאיתנו הצעת מחיר משתלמת – גם עבור האבנים המרשימות ביותר.

עיצוב מצבה לחתולים – דגשים עיקריים

חתול הוא כאמור בעל חיים שאי אפשר להישאר אליו אדישים, ולכן במקרים רבים נבחרות מצבות מעוצבות שמביאות לידי ביטוי את האישיות הייחודית.

העיצוב עשוי לכלול צורה מעניינת למצבה, שילוב של אבנים שונות כדי ליצור קונטרסט ובאמצעותו לספר את הסיפור של החתול או החתולה ובאופן טבעי גם הטקסט שיופיע על האבן שנבחרה הוא מרכיב מרכזי בתוצאה הסופית. ישנן מספר שיטות להוספת האותיות, ומצבות גן עדן מיומנת מאוד ביישום כל אחת ואחת מהן – כך שבכל מקרה ההדפסה ברורה, חדה, מדויקת ובעיקר מחזיקה מעמד לפרק זמן ארוך במיוחד (בחלק מהשיטות נדרש חידוש אחת למספר שנים).

אם תרצו המלצות לגבי התוכן, הפונט או הגוון (בחלק מהשיטות ניתן לבחור אותיות בשלל צבעים) על בסיס הידע הרב שהצטבר אצלנו – אנחנו נקשיב לתיאורים שלכם של חיית המחמד שהיא למעשה חלק בלתי נפרד מהמשפחה, ונציע הצעות מתאימות לגבי עיצוב המצבה לחתול או לחתולה.

עבודה מהירה ואיכות מירבית

מצבה לחתולים לא "רק" מנציחה את בעל החיים שהלך לעולמו אלא גם מסייעת לבני האדם שחיו איתו לצלוח את השלב הראשון של ההתמודדות עם האובדן. בהתאם לכך, אנחנו מקפידים להשלים את הקמת המצבה בפרק הזמן המינימלי האפשרי, וזאת מבלי להתפשר על האיכות.

השירות ניתן כאמור בכל רחבי הארץ, ברגישות מלאה ומתוך הזדהות עם הכאב ועם הרצון לחלוק כבוד ראוי לחתול. השאירו פרטים ונשמח לעמוד לשירותכם.

Call Now Button דילוג לתוכן