תוכן עניינים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:
ממליצים עלינו...
חדש באתר

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:

תוכן עניינים

מצבות זיכרון

מצבות זיכרון במחיר משתלם ועיצוב ייחודי

מצבות זיכרון הן חלק בלתי נפרד מההיסטוריה האנושית. הצורך והרצון להנציח את יקירינו שהלכו לעולמם, כך שתהיה להם אחיזה גם בחיי הדורות הבאים, מוביל אותנו להקמת מצבה שמשקפת את האדם, את חייו ואת החיבור שלנו אליו. מצבת זיכרון תורמת גם להתמודדות טובה יותר עם האובדן, שמהווה תמיד חוויה קשה, גם כשמדובר באדם שנפטר בשיבה טובה.

למצבות גן עדן ניסיון של יותר מ-20 שנים בתחום ובזכותו יכולות להעניק לכל מצבה אופי ייחודי – במחיר משתלם במיוחד. השירות ניתן בפריסה ארצית רחבה, ומתוך תחושת אחריות עמוקה לנוכח המשמעויות הרגשיות רבות העוצמה של המלאכה.

מצבת זיכרון באחריות מלאה (ל-20 שנה!) ועם ליווי צמוד

על-מנת שמצבות זיכרון ימלאו את ייעודן, חשוב מאוד שהן יהיו עמידות. בהקשר זה, כדאי לזכור שהלחות הגבוהה ששוררת באזורים רבים בארץ עלולה להזיק לסוגי אבנים שונים, וכך גם החשיפה המרובה לשמש, רוחות ופגעי מזג אוויר אחרים. על-מנת לסייע לכם לא לדאוג, מצבות גן עדן מעניקה אחריות לתקופה של 20 שנים (!) על כל מצבה. הסיבה שאנחנו מוכנים להתחייב לפרק זמן כה ארוך היא השילוב בין החומרים האיכותיים שאיתם אנחנו עובדים להקפדה על איכות הסיתות והבנייה.

דגש חשוב נוסף מבחינתנו הוא השירות. כל מי שמגיע אלינו נמצא בעיצומה של תקופה מורכבת במיוחד, ולפעמים אפילו מטלטלת, ומבחינתנו הושטת העזרה היא לא פחות משליחות. בהתאם לכך, אנחנו מקפידים על שירות קשוב, רגיש, אדיב, סבלני ומעל לכל מקצועי ומחויב למטרה – הנצחת האדם שהלך לעולמו בדרך המכבדת ביותר.

השאירו פרטים לייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר:

מצבות זיכרון מרשימות בכל מסגרת תקציב

חשוב לשים את הדברים על השולחן בכנות מלאה כבר בהתחלה: בבחירת מצבת זיכרון יש גם שיקול כלכלי שאי אפשר להתעלם ממנו.

הניסיון הרב שצברנו מאפשר לנו להבטיח – וגם לקיים – מצבה מכובדת ומרשימה, וכאמור גם עמידה, בכל מסגרת תקציב שהיא. אנחנו נעזור לכם לבחור את האבן המתאימה ביותר בהתאם למכלול השיקולים כולל זה הכלכלי, ואת העיצוב הנכון ביותר על סמך ההעדפות שלכם והרצון ליצור מצבה שמביאה לידי ביטוי את אישיותו של הנפטר ואת המאפיינים הבולטים שלו.

חשוב להבין שניתן ליצור מצבות זיכרון שיוצרות את הרושם הראוי והרצוי מכל סוג של אבן: גרניט, שיש טורקי, אבן חברון, אבן ירושלמית, אבן גלילית ועוד. לכל אופציה יש יתרונות וחסרונות, והמפתח לבחירה מדויקת הוא התאמה מלאה לאופי ההנצחה ולזיכרון שאותו רוצים לייצר. כך למשל אבן גלילית מתאפיינת בחזות טבעית, יש כאלה שיאמרו אפילו יופי פראי, והגוונים הדומיננטיים בה הם חום יחסית בהיר ובז'.

לשיש הטורקי, שמגיע מאזור מרמריס, מראה יוקרתי בגווני תכלת ואפור והוא כמעט ולא זקוק לתחזוקה שוטפת אבל מצד שני מחירו יחסית יקר. אבן חברון מקנה למצבה מראה מכובד ואפילו ממלכתי, ובהתאם ממנה נבנית כל מצבה צבאית בארץ. כמו כן, ניתן לשלב סוגים שונים של אבנים כדי להגיע למראה מיוחד, וגם במקרה כזה תקבלו מאיתנו הצעת מחיר משתלמת.

איך לעצב את המצבה ובאמצעותה את הזיכרון המדויק ביותר?

עיצוב מצבה הוא למעשה עיצוב הזיכרון, ולכן מדובר בשלב שמחייב מקסימום תשומת לב לכל פרט ופרט, גם מצד כל חברת מצבות וגם מצד הלקוחות שלה. לנוכח רגישות התהליך, שמטבעו מעורר מגוון רחב של תחושות אצל מזמיני המצבה, חשוב לנו מאוד לספק ליווי צמוד, קשוב במיוחד. בנוסף, אנחנו מקפידים על זמינות מירבית לכל שאלה, בקשה וצורך, כדי שתוכלו לדעת בוודאות שמצבת הזיכרון תהלום את האדם היקר לליבכם ותנציח אותו בדיוק כפי שאתם רוצים.

הבחירה הראשונה, לאחר שמחליטים עם איזו אבן לעבוד, היא של צורת המצבה. אופציה נפוצה במיוחד היא מצבה מאבן אחת, לרוב שוכבת. אופציה נפוצה נוספת היא מצבה שכוללת אבן שניצבת במקביל לקרקע ולוח מאונך לה, ובפרט ניתן לראות אותה כשמדובר על חלקת קבר זוגית ואז הלוח משותף לשני הקברים. כל ביקור בבית עלמין חושף עוד מגוון רחב מאוד של צורות, כולל כאלה ייחודיות (למשל גיטרה כמצבה לאדם שהמוזיקה הייתה חלק מרכזי בחייו) – המיומנות הגבוהה של מצבות גן עדן מאפשרת לממש כל בקשה, מבלי לגבות על כך מחיר יקר מדי.

ייעוץ מקצועי וסבלני – עד להגעה לתוצאה המושלמת מבחינתכם

הבחירה הבאה, החשובה לא פחות, היא של הכיתוב על המצבה – גם מבחינת הטקסט עצמו, גם מבחינת אופן החקיקה על האבן וגם מבחינת הפונטים. סוגי החקיקה הנפוצים הם אבן מובלטת (כלומר האותיות מסותתות על פני השטח), עופרת מובלטת (אותיות יצוקות בגוון שחור מעל לאבן עצמה), עופרת חלקה (כשהאותיות בגובה פני האבן) וחריטה עם צבע (שיטה שמאפשרת גם כיתוב בגוונים נוספים ולא רק שחור).

על בסיס הידע הרב והניסיון העשיר שצברנו נעזור לכם לבחור את השיטה הטובה ביותר, ואם תזדקקו לעזרה גם מבחינת התוכן – אנחנו כאן בשבילכם.

בניגוד למוצרים יומיומיים, מצבות זיכרון חייבות להיות מושלמות. אנחנו במצבות גן עדן מודעים לכך – ומשקיעים את מלוא תשומת הלב, האכפתיות והיכולות שלנו כדי שכך יהיה. לפרטים נוספים וייעוץ ללא התחייבות מצדכם, מוזמנים להתקשר לטלפון 055-970-6832 או להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליכם כדי לעזור לכם להגיע להנצחה הנכונה.

Call Now Button דילוג לתוכן