תוכן עניינים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:
ממליצים עלינו...
חדש באתר

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:

תוכן עניינים

מצבות מעוצבות

כל אדם הוא בעל אישיות ייחודית ונתיב חיים שמאפיין אך ורק אותו. על-מנת שההנצחה שלו (או שלה, כמובן) תשקף את אותה ייחודיות, בוחרות משפחות רבות ליצור מצבות מעוצבות ומסוגננות. הניסיון רחב ההיקף והמגוון מאוד של מצבות גן עדן – אחרי יותר מ-20 שנות פעילות משמעותית בתחום – מאפשר לנו לממש כל רצון ולהבטיח את ההנצחה המרשימה ביותר. עיצוב מצבות בהתאמה אישית לנפטר או לנפטרת הוא שירות שמחייב לא "רק" מיומנות טכנית, אלא גם קשב מלא ורגישות רבה. אנחנו בונים מצבות באיכות גבוהה, כך שהן יהיו עמידות לטווח ארוך מאוד, וכדי שלא תצטרכו לדאוג אנחנו גם מספקים אחריות על כל מצבה ל-20 שנה.

מצבות מעוצבות מזמינים רק ממצבות גן עדן:

🗸 מצבות מעוצבות מסוגים שונים: שיש, גרניט, אבן ועוד

🗸 קבלן מצבות עם 20 שנות ניסיון

🗸 אפשרות לעיצוב מצבה בהתאמה אישית

🗸 מחירים מהמשתלמים בארץ, בהתחייבות!

🗸 שירות בפריסה ארצית רחבה

🗸 שירות מקצועי ויחס אישי חם

השאירו פרטים לייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר:

איך לבחור עיצוב מצבה?

ישנן שלל דרכים לבנות מצבות מעוצבות. הדגש העיקרי הוא כאמור שיקוף מדויק ומחמיא של האדם שהלך לעולמו. בהתאם לכך, השלב הראשון של בניית מצבות מיוחדות הוא קשב מלא ורגיש לתיאורים של המשפחה (ו/או החברים הקרובים) כדי להבין מהו הסגנון המתאים. על בסיס זה נספק המלצות – מספר אפשרויות של עיצוב מצבות שעשויות ליצור את ההנצחה המכבדת והמעניינת ביותר.

ההחלטה הראשונה היא סוג האבן. בדרך כלל, עיצוב מצבה מיוחדת מבוסס על בזלת, גרניט, שיש טורקי או אבן גלילית, כולן בעלות מראה טבעי ואופי של ממש. בחלק מהמקרים, נשלב מספר סוגי אבנים או חומרי גלם אחרים – למשל מצבות גרניט עם לוח זכוכית, או מצבה מאבן גלילית שמשולבים בה גם חלוקי נחל, ויש כמובן עוד אפשרויות.

מרכיב מהותי נוסף הוא צורתה של המצבה. בין אם מדובר על מצבה מאבן אחת ובין אם על מצבת זיכרון, אנחנו יודעים איך להקנות לאבן שנבחרה מראה ספציפי: למשל גלשן לנפטר שאהב מאוד את הים, צורת לב כדי להמחיש את האהבה שהפיצה סביבה אישה שהלכה לעולמה, צורת ספר פתוח ועליו כיתוב מיוחד ועוד. תמונות של מצבות עשויות לספק השראה, אם כי כמובן שחשוב לזכור תמיד את האישיות הייחודית של הנפטר/ת.

המלצה נוספת היא להעדיף אבנים בעלות מראה מחוספס שמטבעו מייצר מקוריות. בניית מצבות שכאלה מהווה אתגר מקצועי – הניסיון הרב של מצבות גן עדן והמיומנות הגבוהה מבטיחים ביצוע מושלם.

מצבות מעוצבות עם צמחיה

סוג נוסף של מצבות מעוצבות שהופך לרווח יותר ויותר בשנים האחרונות, וניתן לראות אותו בעוד ועוד בתי קברות, הוא מצבות שמשולבת בהן צמחיה ואפילו מעין גינה קטנה.

כך למשל ניתן ליצור מצבות זוגיות כשבשטח שבין שני משטחי האבן תמוקם אדנית. גם חיבורים אחרים בין אבנים גליליות או אבני בזלת, ואפילו סלעים שמטבעם מתאפיינים במראה יוצא דופן, מאפשרים להשאיר מקום פנוי לטובת צמחייה. עיצוב מצבה מסוג זה מחייב תשומת לב לצמחים שישולבו בה: קודם כל חשוב לבחור צמחייה שהתנאים בבית הקברות מתאימים לה. לאחר בחירת הצמחים, הם יילקחו בחשבון בזמן תכנון המצבה, כך שתיווצר סינרגיה מרשימה בין האבן הדוממת לצמח החי.

עיצוב מצבות מרגשות במיוחד

חשוב לזכור כי מצבות מעוצבות הן בסופו של דבר לא פריט אסתטי שמונח בבית על-מנת להפוך אותו ליפה יותר. המטרה היא הנצחה הולמת לאדם שהלך לעולמו, כזו שמשקפת את מי שהיה ואיך השפיע על הסובבים אותו ולכן גם מרגשת במיוחד.

על-מנת להגיע לאותה הנצחה ראויה, עיצוב מצבות כולל גם את הטקסט שיופיע על גבי האבן. מבחינת אופן החריטה, האופציות המומלצות עבור מצבות מעוצבות הן אותיות מובלטות באמצעות התזת חול, חיבור אותיות ברזל או ברונזה באמצעות הברגה, ואותיות הפוכות (נגטיב).

לגבי כיתוב על מצבות, ההמלצה שלנו היא פשוט לתאר את המנוח או המנוחה באופן הכנה ביותר. כדאי לציין את האיכויות שייחדו אותו, את הדרך שבה הפך את האנשים סביבו לטובים יותר ואת השפעתו על העולם. אגב, כדאי לדעת שגם על מצבה צבאית ניתן להוסיף כיתוב אישי – אם כי הוא מוגבל ל-48 אותיות בשתי שורות. משפחות שמבקשות הנצחה שאינה סטנדרטית בהתאם לנהלי משרד הביטחון יכולות לקבור את יקירהן בבית עלמין אזרחי ולקבל החזר כספי (עד לסכום של כ-4,500 ש"ח).

ליווי צמוד, תמיכה וביצוע מוקפד במיוחד

מצבות גן עדן כבר הקימה שלל מצבות מעוצבות לשביעות רצונם המלאה של כל המשפחות שבחרו בדרך הנצחה זו. השירות כולל ליווי צמוד, קשוב ורגיש לכל ניואנס ולכל בקשה, מענה סבלני לכל שאלה, ייעוץ במקרים של התלבטויות – וכמובן עיצוב מצבה שתביא לידי ביטוי באופן המיטבי את הכמיהה של המשפחה להנצחה מרשימה.

למידע נוסף, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר – בטלפון 055-970-6832 או באמצעות הטופ

Call Now Button דילוג לתוכן