תוכן עניינים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:
ממליצים עלינו...
חדש באתר

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:

תוכן עניינים

מצבות ברעננה

החיים ברעננה מתאפיינים באיכות גבוהה. לאחר המוות ישנה שאיפה ליצור הנצחה איכותית, והמפתח לכך הוא מצבה שנבנתה באופן מקצועי מחומר גלם מובחר. למצבות גן עדן ניסיון של יותר מ-20 שנים ומחויבות מוחלטת לשירות רגיש, אדיב, קשוב ומקצועי. אנחנו מספקים שירותי מצבות ברעננה בשני בתי העלמין שמיועדים לתושבי העיר, במחירים הוגנים ובאחריות לטווח ארוך.

מהניסיון הרב שלנו למדנו שבכל הנוגע לבחירת מצבות רעננה מתאפיינת ברצון לייחודיות – וזהו אחד מתחומי המומחיות העיקריים שלנו, בניית מצבות מיוחדות בהתאמה מלאה להעדפות המשפחה.

קבלן מצבות ברעננה שמלווה אתכם בתהליך עד להשלמת המצבה המבוקשת

מצבות ברעננה הן לא עוד מוצר. ראשית, הן מיועדות לטווח ארוך, ולמעשה לנצח. שנית, כל מצבה חייבת להיות מושלמת גם בהיבט הטכני וגם בהיבט האסתטי. בנוסף, וזהו הדגש החשוב ביותר, בני המשפחה שבוחרים את המצבה נמצאים בתקופה מטלטלת – גם כשהמנוח או המנוחה הלכו לעולמם בשיבה טובה ומוקפים באהבה – ועל כן זקוקים לעזרה, אוזן קשבת והכוונה.

הצוות של מצבות גן עדן אמון על ליווי צמוד לאורך התהליך, בזמינות מרבית, כך שלפחות בכל הנוגע למצבה שתוקם תוכלו להיות שקטים ורגועים.

🗸 מגוון סוגי מצבות בעיצוב ייחודי

🗸 קבלן מצבות ברעננה עם 20 שנות ניסיון

🗸 שירות שיפוץ וחידוש מצבות ברעננה

🗸 מחירים מהמשתלמים בשוק, בהתחייבות!

🗸 שירות בפריסה ארצית רחבה

🗸 שירות אישי, קשוב ומקצועי

השאירו פרטים לייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר:

בניית מצבות ברעננה מכל סוג – במיומנות גבוהה ועם אחריות ל-20 שנים

ההחלטה הראשונה המתקבלת היא של סוג המצבה – מצבת יחיד או מצבה זוגית. חלוקה נוספת היא למצבות מאבן אחת ולמצבות שיש להן גם חלק ניצב. עוד בחירה חשובה במיוחד היא של סוג האבן, כשהאפשרויות הנפוצות הן:

סוג המצבה

מאפיינים חשובים

טווח המחירים

מצבות גרניט

חומר גלם שמתגבש במשך אלפי שנים בעומק האדמה ועל כן זוכה למרקם ייחודי שמייצר מראה יוקרתי ולא פחות חשוב, עמידות גבוהה. ניתן לבחור בין גרניט אפור לבין גרניט שחור או אדמדם, ועוד אופציה שכדאי לבחון היא גרניט סרדו.

7,000-12,000 ש"ח

מצבות שיש טורקי

מצבות בעלות מראה בוהק בגווני התכלת והאפור. לכל משטח שיש מראה שונה, ולכן התוצאה מתבלטת לעין ומרשימה. יתרון נוסף הוא תחזוקה פשוטה יחסית.

5,000-10,000 ש"ח

מצבות אבן חברון

אבן בעלת מראה ממלכתי. ניתן לבחור בין 3 סוגי שיש חברון: אבן חלילה בעלת המראה החלק, אבן שיוך בהירה ובעלת "עורקים" ורדרדים-אדמדמים, ואבן אינג'סה שהגוון שלה כמעט לבן.

2,500-5,000 ש"ח

מצבות אבן גלילית

אבן בעלת אופי ובהתאם בעלת נוכחות מובהקת. מאפיין נוסף הוא הצפיפות הגבוהה שלה ולכן היא עמידה מאוד.

6,000-12,000 ש"ח

מצבות בזלת

חומר גלם יוקרתי שמייצר מצבה מרהיבת עין, גם כששומרים על האופי הפראי של הסלע וגם כשמעבדים אותו. חשוב להפקיד את המלאכה בידי קבלן מצבות בהרצליה או רעננה עם ניסיון בעבודה עם בזלת.

החל מ-10,000 ש"ח

מצבות סלעים

מצבות עם מראה טבעי להפליא. כדאי לשלב בהן עץ, ברזל, ברונזה, זכוכית ועוד אופציה היא סינרגיה עם צמחייה.

8,000-18,000 ש"ח

אנחנו בונים את כל סוגי המצבות במיומנות גבוהה ובהתאם להנחיות הספציפיות שלכם. בנוסף, תקבלו מאיתנו אחריות ל-20 שנים.

מצבות מעוצבות – כדי להבטיח הנצחה מכבדת במיוחד

אחד מתחומי המומחיות שלנו הוא כאמור מצבות מעוצבות שמתבלטות בנוף ומבטיחות הנצחה מכבדת במיוחד. אם פעם ניתן היה למצוא בעיקר מצבות בתל אביב עם עיצובים ייחודיים, כיום הרצון בהנצחה אישית, בהלימה לאופי של האדם שנפטר, מוביל משפחות רבות לחפש מצבות מיוחדות.

חשוב לציין כי רק קבלן מצבות עם ניסיון רב והקפדה על רמת גימור מקסימלית יכול להבטיח, וגם לקיים, מצבה מעוצבת בדיוק לפי רצונכם. הקטלוג של מצבות גן עדן כולל דוגמאות רבות למצבות כאלה, וגם עבורכם ניצור הנצחה ראויה על-פי ההנחיות הספציפיות שלכם.

מצבות רעננה
מצבה שלנו בבית העלמין ברעננה

שיפוץ מצבות ברעננה

שירות נוסף של קבלן מצבות ברעננה הוא שיפוץ או חידוש של מצבה ותיקה.

שיפוץ מצבות ברעננה מותאם למצב העכשווי של כל מצבה ולחומר הגלם שממנו היא עשויה. במקרים מסוימים, ניתן להסתפק בליטוש ולאחריו מריחת וקס וסילר. במקרים אחרים, נמלא סדקים שנוצרו באבן, ואם ישנם שברים נבצע שיקום יסודי.

בכל מקרה, נחדש גם את הכיתוב על המצבה, באמצעות ניקוי, חיזוק הברגות אם יש כאלה שהתרופפו, ליטוש וצביעה. אנחנו מספקים שירות חידוש מצבות ברעננה בזמינות גבוהה, כך שבאזכרה הקרובה לא תצטרכו להתמודד עם המראה של מצבה עם בלאי משמעותי.

בתי העלמין המיועדים לתושבי רעננה

ישנם שני בתי עלמין ברעננה: קלאוזנר וכפר נחמן.

בית העלמין קלאוזנר שוכן בחלק הדרומי של העיר, סמוך לכביש 531. הוא פועל מאז שנת 1928, כשרעננה עדיין הייתה מושבה חקלאית, ויש בו גם חלקה צבאית וחלקה לילדים. זהו בית עלמין מטופח מאוד, טובל בירוק ויש בו גם קיר שמנציח את חברי "ההגנה" שנהרגו תוך כדי הגנה על הישוב לפני קום המדינה.

כשבית העלמין הישן החל להתמלא, נוצר באופן טבעי צורך בהקמת עוד בית עלמין ברעננה. המיקום שנבחר עבורו הוא כפר נחמן בצפון-מערב העיר – מקום שהיה בעבר כפר חקלאי, הפך למעברה וסופח לרעננה. זהו בית עלמין חדש, מושקע ומוקף שטחים פתוחים רבים שתורמים גם הם לשלווה שמאפיינת את המקום.

בוני מצבות ברעננה של מצבות גן עדן עם ניסיון ומחויבות מלאה לכל משפחה ולכל הנצחה לוקחים בחשבון גם את אופי בית העלמין במהלך בניית המצבה.

מצבות רעננה - שאלות ותשובות

לרוב בין שבוע לשבועיים. עיצובים ייחודיים עשויים להאריך מעט את משך הזמן – אבל בכל מקרה המצבה תהיה מוכנה עד לתום ה-30.

מומלץ, עם כל הקושי בדבר, להתחיל את תהליך בחירת, תכנון והקמת המצבה מיד לאחר תום השבעה.

הצוות של מצבות גן עדן אמון גם על עזרה בבחירת הכיתוב, ברגישות ומתוך קשב מלא וחיבור למנוח או למנוחה.

Call Now Button דילוג לתוכן