תוכן עניינים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:
ממליצים עלינו...
חדש באתר

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:

תוכן עניינים

מצבות סלעים

מצבות סלעים טבעיים בעיצוב ייחודי

מצבות סלעים מתבלטות בנוף של בתי העלמין, ובזכות המראה הייחודי שלהן הן מייצרות הנצחה מרשימה מאוד. הכנת מצבה מסלע טבעי מחייבת מיומנות גבוהה במיוחד וניסיון נרחב. אחרי יותר מ-20 שנות פעילות בתחום, ובניית מצבות סלעים טבעיות רבות, מצבות גן עדן יכולה להבטיח – וגם לקיים – מצבה יפה, מרגשת ועמידה. אנחנו מקפידים גם על שירות קשוב ורגיש, והכי חשוב – נמצאים כאן עבורכם לכל אורך התהליך וזמינים לכל בקשה ופנייה.

מצבות סלעים בהתאמה מדויקת ליקיריכם

מצבות סלעים טבעיים הן מצבות שבנויות מאבן שלא עברה תהליך סיתות, אלא נשארה בצורתה המקורית, זו שהטבע עיצב במשך אלפי שנים. בהתאם, המצבה של יקירכם או יקירתכם לא תהיה זהה למצבות אחרות בבית הקברות, בדיוק כפי שלכל אדם אישיות משלו וחיים בעלי ייחודיות.

על-מנת ליצור מצבות סלעים שמותאמות באופן מושלם לאדם, כך שההנצחה תהיה ראויה ומכבדת, הצוות של מצבות גן עדן יציע לכם מבחר אפשרויות. מתוך הבנה כי אתם נמצאים בתקופה מטלטלת רגשית ומאתגרת, גם נעזור לכם לבחור את זו הנכונה ביותר. כמו כן, בכדי להבטיח ראש שקט באמת, תקבלו מאיתנו 20 שנות אחריות על מצבות סלעים טבעיות. פירוט לגבי התמחור תמצאו בהמשך העמוד, אבל בכל מקרה כדאי לדעת שאנחנו גובים עבור מצבות סלעים מחיר הוגן מאוד.

מצבות סלעים מזמינים ממצבות גן עדן:

🗸 מצבות סלעים טבעיים בעיצובים מיוחדים

🗸 20 שנות ניסיון בייצור מצבות סלעים

🗸 מצבות סלעים במחירים משתלמים, בהתחייבות

🗸 שירות בפריסה ארצית רחבה

🗸 שירות מקצועי ויחס אישי חם

השאירו פרטים לייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר:

הסוגים השונים של מצבות מסלעים טבעיים

בוני מצבות מיומנים יודעים להשתמש בסוגים שונים של אבנים בצורתן הטבעית כדי ליצור מצבה מרשימה. האופציות העיקריות הן בזלת, סלייב, גרניט ואבן גלילית.

בנוסף, ניתן לשלב בכל מצבת סלע טבעי גם חומרי גלם אחרים – עץ, זכוכית, ברונזה, מתכת, ברזל ועוד. ישנן גם משפחות שמבקשות לשלב עם הסלע צמחייה, וגם במקרים אלה נוכל לספק את רצונכם באופן מלא.

חשוב לדעת לגבי מצבות אבן טבעית שהצורה שלהן עשויה להשתנות במידה מסוימת לאורך השנים, כתוצאה מתהליכים טבעיים שמתרחשים עקב החשיפה של הסלע לאירועי מזג אוויר. יחד עם זאת, אנחנו מקפידים לבחור בסלעים איכותיים ועמידים, כך שאותם שינויים לא יפגמו בהנצחה.

להלן דוגמאות למצבות סלעים שבנינו:

מחירון מצבות סלעים טבעיים

כאמור, אנחנו גובים עבור מצבות סלעים מחיר נמוך, גם כשהעיצוב מיוחד וגם כשמדובר באבן איכותית. מאחר שכל מצבה מסוג זה שונה מרעותה, נוכל לספק לכם הצעת מחיר ספציפית רק אחרי שנראה לכם תמונות של מצבות ונעבור על כל האפשרויות המתאימות לקבר של האדם שהלך לעולמו. בכל מקרה, לפניכם מחירון מצבות עם טווחי העלויות של האופציות הנפוצות ביותר. את מחירון המצבות המלא שלנו תוכלו למצוא כאן.

המצבה המבוקשת

טווח המחירים

הערות

מצבת בזלת

10,000-14,000 ש"ח

מצבה בעלת גוון כהה שתורם גם הוא לרושם ולנוכחות הבולטת

מצבת סלייב

4,500-7,500 ש"ח

אבן גיר קשיחה בעלת גוונים חמימים (אדמדם, צהבהב, ורדרד).

מצבת גרניט

7,000-12,000 ש"ח

מצבות גרניט משדרות יוקרה ומתאפיינות במרקם יחסית אחיד.

מצבות סלעים זוגיות

12,000-18,000 ש"ח

ניתן ליצור מצבה סימטרית וגם מצבה א-סימטרית עם מאפיינים שונים לשני בני הזוג שמבקשים להיקבר באותה חלקת קבר.

עמידה בלוחות הזמנים והקפדה על איכות ללא פשרות

מצבות גן עדן אמונה על ביצוע מוקפד של כל הזמנה תוך היצמדות ללוחות הזמנים המחייבים וחשוב מכך, יושרה מלאה. אנחנו עושים הכל כדי לחסוך לכם טרחה וטרדות בתקופה קשה ומורכבת זו – ובהתאם כשאתם מזמינים מאיתנו מצבות סלעים טבעיות אתם יכולים לדעת בוודאות שהתוצאה תהיה בדיוק זו שאתם מצפים לה. למידע נוסף וקבלת ייעוץ מותאם אישית אליכם ולרצונות שלכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

Call Now Button דילוג לתוכן