תוכן עניינים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:
ממליצים עלינו...
חדש באתר

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:

תוכן עניינים

מצבות בהרצליה

מוות של אדם קרוב מייצר תמיד קשת רחבה של רגשות, גם אם הלך לעולמו בשיבה טובה. למרות הקושי המובן, נדרשת קבלת החלטות משמעותיות, ובראשן בחירת מצבה. מצבות גן עדן מציעה ליווי צמוד לאורך כל התהליך, בזמינות גבוהה וברגישות מרבית, כדי לעזור לכם להנציח את יקירכם באופן הראוי וההולם. אנחנו כאן לכל שאלה אודות עלות מצבות בהרצליה, לבירור לגבי סוגי המצבות האפשריות וגם אודות חידוש או שיקום מצבה קיימת.

כל השירותים ניתנים על בסיס למעלה מ-20 שנות ניסיון בתחום, באדיבות ובמקצועיות, עם אחריות ארוכת טווח – ובמחירים הוגנים במיוחד.

קבלן מצבות בהרצליה שמקפיד על תכנון ובנייה מוקפדים של כל מצבה

כבר מיום היווסדה ב-1924, העיר שנקראת על שם חוזה המדינה בנימין זאב הרצל שמה דגש רב על תכנון מדויק ומקיף. גם כשעל הפרק בניית מצבות הרצליה היא מקום מסודר, ובהתאם גם השירות שלנו כולל ייעוץ וסיוע בכל ההחלטות החשובות.

הניסיון הרב של מצבות גן עדן בתחום מאפשר לנו להציע בניית מצבות בהרצליה מכל סוגי האבנים: אבן חברון, אבן ירושלמית, אבן גלילית, מצבות אבן סלייב, בזלת, גרניט, גרניט סרדו, שיש טורקי וסלעים טבעיים. בנוסף אנחנו אמונים על יצירת מצבות מיוחדות, ובהן בין השאר מצבות זכוכית, מצבות בעיצוב יוצא דופן בהתאם למאפיינים הייחודיים של המנוח ועוד.

דגש נוסף הוא הרמוניה מדויקת בין כל סוגי המצבות לבין דרך הוספת הכיתוב לאבן – בחריטה, אותיות מובלטות מברוזנה או עופרת, בהתזת חול או נגטיב.

🗸 מגוון סוגי מצבות מיוחדות

🗸 קבלן מצבות בהרצליה עם 20 שנות ניסיון

🗸 שירות שיפוץ וחידוש מצבות בהרצליה

🗸 מחירים מהמשתלמים בשוק, בהתחייבות!

🗸 שירות בפריסה ארצית רחבה

🗸 שירות אישי, קשוב ומקצועי

השאירו פרטים לייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר:

מצבות בהרצליה עם אחריות ל-20 שנים – ראש שקט באמת עבורכם

בוני מצבות בהרצליה מספקים שירות רגיש ולא פחות חשוב, כזה שנועד להישמר לטווח ארוך מאוד ולמעשה לנצח. מצבות גן עדן מעניקה אחריות של 20 שנים על כל הקמת מצבה, כך שמובטח לכם ראש שקט והסרת הדאגה הזו מלבכם. האחריות ארוכת הטווח נובעת מכך שאנחנו עובדים עם חומרי גלם מובחרים ומבצעים כל פעולה עם מלוא תשומת הלב ותוך הקפדה על כל פרט ופרט.

חידוש ושיקום מצבה בהרצליה

קבלן מצבות בהרצליה מבצע גם פעולות תחזוקה שונות שנדרשות לאחר שנים רבות. החידוש כולל בדרך כלל ניקיון יסודי במיוחד בעזרת חומרי ניקוי ייעודיים וחידוש של הכיתוב – באמצעות ניקוי המצבה, חיזוק הברגות אם יש כאלה שהתרופפו, ליטוש וצביעה.

כשנדרש שיפוץ מצבות בהרצליה, נבצע גם מילוי של סדקים בעזרת סילר והשלמה של אזורים שבורים על-מנת להבטיח הנצחה מכבדת כראוי למנוח או למנוחה. שירות שיקום או חידוש מצבות בהרצליה ניתן בזמינות גבוהה, ובפרט אם מועד האזכרה הבאה קרוב.

קבלן מצבות הרצליה
מצבה שלנו בבית העלמין הישן בהרצליה

בניית מצבות עבור כל בתי העלמין בהרצליה

ישנם 2 בתי עלמין בהרצליה, והם מכונים "הישן" ו"החדש".

הוותיק הוא זה שבצומת הרחובות פינסקר-ז'בוטינסקי, בסמוך למחלף שבעת הכוכבים. בית העלמין הישן בהרצליה כולל רחבה מרשימה להתכנסות, שתי סככות לאבלים ופינות רבות מוצלות. הוא מתאפיין ברמת תחזוקה גבוהה, ומתקיימות בו הן קבורת שדה, הן קבורת מכפלה והן קבורת סנהדרין. בבית העלמין פינסקר קבורים מקימי העיר ורבים מבין ראשיה בעבר, וכן יש בו חלקה צבאית וחלקות ליוצאי המחתרות.

כמו בערים רבות אחרות, בשלב כלשהו נוצר צורך בעוד בית קברות בהרצליה והוא הוקם מדרום לגליל ים (גם אליו ניתן להגיע דרך מחלף שבעת הכוכבים). הקבורה בבית העלמין החדש בהרצליה הינה קבורת סנהדרין – כל נפטר או נפטרת מוכנסים אל כוך בקיר ומונחים על שכבת עפר. בשיטת קבורה זו תתבצע הקמת מצבה על גבי הפתח של הכוך.

קבלן מצבות בהרצליה בונה גם מצבות ברעננה ובערים נוספות ברחבי המרכז, עבור תושבי העיר שרכשו חלקת קבר בבית עלמין אחר. לרשימת איזורי השירות המלאה שלנו לחצו כאן.

עלות מצבות בהרצליה לפי סוג המצבה

מחירון המצבות באתר מפרט עבורכם את טווח העלויות לכל האפשרויות הקיימות. בטבלה שלפניכם תוכלו למצוא חלק מהמחירים שלנו – על-מנת שתוכלו להתרשם מההוגנות שמהווה חלק בלתי נפרד מה"אני מאמין" של מצבות גן עדן, לצד ההתחייבות לעבודה איכותית.

שירות

עלות

מחיר מצבה משיש גרניט סרדו (שיש שנחצב בארץ, בגווני אפור מנוקד)

4,000-9,000 ש"ח

עלות מצבת שיש גרניט טבעי (מצבה עמידה במיוחד)

7,000-12,000 ש"ח

מחיר מצבות זוגיות בהרצליה

12,000-17,000 ש"ח

מה העלות של מצבת קיר מאבן סלייב? (אבן בעלת מראה מחוספס בגוונים דומיננטיים של  כתום, אדום, ורוד או חום-צהבהב)

1,500-4,000 ש"ח

כמה עולה מצבה מאבן חברון (מצבה סטנדרטית בעלת מראה ממלכתי)

2,500-5,000 ש"ח

מה המחיר של כיתוב על מצבה?

4-9 ש"ח לאות עבור חריטה CNC

8-12 ש"ח עבור מילוי בעופרת

30-70 ש"ח לאותיות מברונזה

מהי העלות של חידוש מצבות בהרצליה? (כולל ניקיון עמוק, חידוש אותיות ועוד)

החל מ-250 ש"ח

כמה עולה שיפוץ מצבה בהרצליה (כולל מילוי של חריצים וסדקים, השלמה לשברים וליטוש)

300-1,000 ש"ח

מצבות הרצליה - שאלות ותשובות

ברוב המקרים בין שבוע לשבועיים, ועל כן מומלץ, למרות הקושי, להתחיל בתהליך מיד בתום השבעה.

הבסיס הוא האותיות "פ.נ.", השם המלא של האדם, שמות ההורים, תאריכי הלידה והפטירה (לרוב גם על-פי לוח השנה העברי וגם לפי זה הלועזי), והאותות ת.נ.צ.ב.ה. ניתן להוסיף תיאור של האדם ושל השפעתו המיטיבה על הסביבה, כשלפי ההלכה יש להימנע משבחים מופרזים שאין להם אחיזה במציאות.

כן. זוהי אף סגולה לאריכות ימים.

Call Now Button דילוג לתוכן