תוכן עניינים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:
ממליצים עלינו...
חדש באתר

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:

תוכן עניינים

ניקוי מצבות

מצבות חשופות לפגעי מזג אוויר כמו סופות חול או בוץ, וגם השנים עושות את שלהן וגורמות לבלאי ושחיקה של האבנים. הכיתוב, עקב החשיפה הרבה לשמש, דוהה עם הזמן, וההנצחה המכובדת והמושקעת נפגמת. הפתרון הוא ניקוי וחידוש מצבות על-ידי אנשי מקצוע מיומנים בכך ובעזרת ציוד משוכלל מתאים. אנחנו מספקים את השירות בפריסה ארצית, במחירים נמוכים, עם אחריות מלאה וכמובן במלוא הרגישות הנדרשת – שכן ניקוי מצבות הוא לא עוד פעולה טכנית, אלא חלק בלתי נפרד משימור זכרו של האדם שהלך לעולמו, ולכן חובה לעשות זאת עם מקסימום תשומת לב ומחויבות.

מה כולל ניקוי מצבות מקצועי?

במקרים רבים מושקעים משאבים משמעותיים מאוד בהקמת מצבות מיוחדות, כך שההנצחה של הנפטר תהיה מרשימה ועוד יותר מכך תביא לידי ביטוי מדויק את האישיות של המנוח ואת הדרך שבה השפיע על האנשים בסביבתו הקרובה, וגם היותר רחוקה. בדרך כלל, בכל ביקור בקבר יתבצע גם ניקוי של המצבה, באמצעים ביתיים רגילים. להקפדה על ניקוי מצבות באופן שוטף ובתדירות סבירה יש כמובן חשיבות, אבל גם כך היא לא יכולה לספק מענה אפקטיבי ללכלוכים משמעותיים יותר.

בנוסף, ישנם מצבים שבהם המשפחה יכולה להגיע לקבר רק לעיתים רחוקות יחסית, וכשזה המצב עלולים להצטבר כתמים כתוצאה מלשלשת ציפורים, פגעי מזג אוויר, אבק ועוד.

ניקוי מצבות מקצועי מחזיר למצבה במידה רבה את המראה המרשים שהיה לה לאחר בנייתה. רק מומחים בתחום יודעים למשל איך לנקות מצבה שהשחירה, אילו חומרי ניקוי מתאימים לכל אבן (סוגי מצבות שונים מגיבים אחרת לחומרים שונים, ושימוש לא מושכל עלול להזיק לאבן) ואיך לבצע את הפעולה במקסימום אפקטיביות אבל גם במלוא הזהירות, כדי לא לפגוע בטעות במצבה.

באילו מקרים חשוב לבצע ניקוי וחידוש מצבות?

כשהבעיה היחידה היא לכלוכים שהצטברו, ניקוי מצבות הוא השירות הרלוונטי עבורכם. אם לעומת זאת, עקב השנים שחלפו ניתן לראות כתמים בתוך האבן עצמה, סדקים, עובש, טקסט דהוי וכו' – הפתרון הוא ניקוי וחידוש מצבות. יש גם מצבים שבהם נדרש שיפוץ מצבות – למשל במקרה של מצבה עומדת שכבר אינה יציבה מספיק ועלולה להתפרק.

בנוסף, יש משפחות שמבקשות להקדים תרופה למכה, וכחלק מהתחזוקה של הקבר מזמינות שירות ניקוי וחידוש לאחר שחולפות מספר שנים, גם אם המצב של המצבה עדיין סביר. במקרה כזה, העלות תהיה מן הסתם נמוכה יותר בזכות היקף העבודות המצומצם הדרוש. חלק בלתי נפרד מפרויקטים מסוג זה הוא החזרת הברק לאבן, כך שהיא תיראה כאילו זה עתה הוקמה (כך שבמידה רבה שירות זה הוא כמו עיצוב מצבות מחדש).

ניקוי מצבות בפריסה ארצית רחבה ובמחירים אטרקטיביים

חברת מצבות גן עדן מספקת שירותי ניקוי מצבות וחידושן בכל רחבי הארץ. בונה מצבות מיומן יבצע את הניקוי, ועוד יותר מכך את החידוש או השיפוץ, בזהירות מרבית על-מנת לא להזיק לאבן או לשיש. אנחנו נעזרים בחומרים מתקדמים שמבטיחים שינוי משמעותי לטובה במראה המצבה.

עבור כל מי שמתעניין באפשרות של ניקוי מצבות מחיר השירות הוא כמובן שיקול משמעותי. עלות הפעולה משתנה בהתאם למצב ההתחלתי ולסוג האבן, אבל ככלל מצבות גן עדן מתחייבים למחירים זולים מאוד: החל מ-250 ש"ח עבור ניקוי מצבות והחל מ-500 ש"ח כשמתבצעים גם ליטוש וחידוש.

עוד כדאי לדעת שאנחנו מספקים אחריות מלאה על העבודה, ומקפידים על זמינות גבוהה – כדי שכבר בביקור הקרוב בקבר המצבה תהיה שוב מכובדת ותנציח באופן הראוי ביותר את המנוח.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים מוזמנים למלא את הטופס או ליצור איתנו קשר בטלפון 055-970-6832.

Call Now Button דילוג לתוכן