תוכן עניינים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:
ממליצים עלינו...
חדש באתר

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:

תוכן עניינים

מצבות מיוחדות

מצבות מיוחדות בעיצוב יוקרתי ובמחירים הזולים בישראל

לכל אדם אישיות ייחודית שבאה לידי ביטוי במהלך חייו ומעצבת את מערכות היחסים שלו, ובפרט אלה המשמעותיות. באופן טבעי, ישנה שאיפה להנציח את אותה ייחודיות גם לאחר המוות, והדרך הנכונה לעשות זאת היא באמצעות בניית מצבה מיוחדת שאינה סטנדרטית, אלא כזו שמשקפת בדיוק את מי שהיה אותו אדם. עיצוב מצבות מיוחדות מחייב מיומנות גבוהה מאוד וניסיון רב.

אנו במצבות גן עדן פועלים בתחום רגיש זה כבר למעלה מ-20 שנה, ואמונים על מתן שירות קשוב ומקצועי. אנחנו מקפידים על זמינות מירבית לאורך כל התהליך ולהיענות מלאה לכל בקשה וליווי צמוד – כדי שלא תצטרכו לדאוג לגבי המצבה. בנוסף, תקבלו מאיתנו אחריות של 20 שנה גם על מצבות מיוחדות, ואיתה שקט נפשי לטווח ארוך.

מצבות מיוחדות מזמינים רק ממצבות גן עדן:

🗸 מצבות מיוחדות מסוגים שונים: שיש, גרניט, אבן ועוד

🗸 קבלן מצבות עם 20 שנות ניסיון

🗸 עיצוב מצבות מיוחדות בהתאמה אישית

🗸 מחירים מהמשתלמים שיש, בהתחייבות!

🗸 שירות בפריסה ארצית רחבה

🗸 שירות מקצועי ויחס אישי חם

השאירו פרטים לייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר:

המצבה מיוחדת ויוקרתית, המחיר זול

בעבר, מצבות מיוחדות ובעלות עיצוב יוקרתי היו גם יקרות. כיום, בזכות השתכללות תהליכי העיבוד של האבנים השונות, ובעיקר הודות ליעילות העבודה של מצבות גן עדן אחרי בניית אינספור מצבות, אנחנו יכולים להציע מוצרים איכותיים וייחודיים במחירים הוגנים ואפילו נמוכים.

במקרים שבהם מבוקש עיצוב מצבה ייחודי, הצעת המחיר תותאם למאפיינים הספציפיים. על-מנת שתוכלו לדעת מראש מהו טווח המחירים הצפוי, תוכלו לבדוק את הטבלה שבסוף העמוד, אבל עוד קודם לכן כדאי להבין מהן האפשרויות כשמחפשים מצבה מיוחדת.

סוגי מצבות מיוחדות

השלב הראשון של עיצוב מצבות מיוחדות הוא לבחור את האבן שממנה תיבנה המצבה. באופן כללי, ישנו מגוון רחב מאוד של אבנים: אבן ירושלמית, אבן גלילית, שיש טורקי, אבן חברון, גרניט סרדו, בזלת ועוד. האופציות המתאימות ביותר כשהמטרה היא מראה מקורי ומרשים במיוחד הן מצבות גרניט סרדו (שמתאפיינות בצבע אפרפר עם נקודות לבנות), מצבות משיש טורקי (שהגוונים הדומיננטיים בו הם תכלת ואפור) ובזלת (בעלת המראה הכהה והגבישי).

סוגי האבנים הנ"ל מייצרות מטבען רושם עז, אבל כדאי לזכור שניתן ליצור מצבות מיוחדות גם מאבן גלילית או אבן ירושלמית, וכי בכל מקרה ישנה חשיבות לא פחותה לאופן סיתות האבן ועיבודה. בפרט, ניתן להגיע לחזות ייחודית שתעורר את התחושות הרצויות כשמקנים למצבה צורה שאינה סטנדרטית. כך למשל מצבות קיר שאינן מלבניות אלא בעלות צורה יוצאת דופן, כזו שנבחרה על סמך אלמנטים מהותיים בחיי הנפטר, מושכות תמיד תשומת לב ומספקות הנצחה מכבדת מאוד.

שילוב אלמנטים נוספים במצבה

דרך נוספת להפוך מצבה למיוחדת היא לשלב בה אלמנטים שונים: לוח זכוכית ועליו הדפס, ברונזה, קרמיקה, אדנית ובה צמחיה וישנן עוד אפשרויות.

כשנבחרת האופציה הזו של עיצוב מצבות מיוחדות חשוב לעבוד באופן מדויק מאוד, כך שהשילוב בין האלמנטים השונים ייצור סינרגיה מיטבית. דגש חשוב נוסף הוא העמידות – אמנם קרמיקה וזכוכית נתפשות כחומרים עדינים, אבל ההתקדמות המשמעותית בתחום הנדסת החומרים מאפשר הקמת מצבה שיש בה זכוכית או קרמיקה מבלי שתצטרכו לחשוש מפני נזקים עתידיים. אדנית מוסיפה לכל מצבה אלמנט של חיוּת ומשפיעה לטובה גם על האסתטיות. חשוב לבחור נכון את הצמחים, גם על סמך מזג האוויר באזור, כמות האור והמשקעים בבית הקרבות וכן עוצמת הרוחות, ועוד דגש משמעותי הוא צמח שלא ילכלך את האבן.

עיצוב מצבה זוגית מיוחדת ומרשימה

עיצוב מצבות זוגיות מיוחדות מחייב תשומת לב גם לכל חלק של המצבה וגם למכלול. בחלק מהמקרים נבחרת סימטריה מושלמת כדי להדגיש את הדמיון ואת המאחד בין שני בני בזוג, ובמקרים אחרים ההעדפה היא ל-2 אלמנטים מובחנים זה מזה שמשתלבים לאלמנט אחד באופן הרמוני – כדי להבליט את החיבור.

כיתוב על מצבה מיוחדת

הטקסט שנחרט על האבן הוא אחד המרכיבים שהופך את התוצאה למיוחדת, כך שהשאלה מה כותבים על מצבה הופכת לחשובה עוד יותר כשהמטרה היא הנצחה מקורית שתיגע בלבבות ותגרום לכל המבקרים בבית הקברות להיזכר בנפטר ובמי שהיה באמת.

ההמלצה הטובה ביותר היא לנסות לתמצת את הווייתו של האדם לכמה משפטים. זו כמובן משימה לא פשוטה, שהרי לא קל לתחום חיים שלמים של עשייה ואישיות עשירה במספר מצומצם של מילים, בוודאי לא מיד אחרי המוות – אבל מהניסיון שלנו, כשמצליחים לזקק את המהות האמיתית, ההנצחה תהיה מרגשת במיוחד. אפשר גם להיעזר בקטע משיר שהמנוח אהב, או כזה שמשקף את מי שהיה באופן מדויק ומחמיא, ובמידת הצורך להתייעץ עם עוד בני משפחה או חברים קרובים שהכירו את הנפטר לעומק.

בחירה חשובה נוספת היא של סוג האותיות. במסגרת עיצוב מצבות מיוחדות כדאי לנצל אופציות פחות נפוצות – למשל הדבקת האותיות באמצעות ברגים, פתרון שמתאים מאוד למצבות לא סימטריות, או אותיות מובלטות באמצעות חציבה באבן סביבן.

עיצוב מצבות מיוחדות – דוגמאות למחירים

סוג המצבה

טווח המחירים

מצבה עומדת מבזלת עם אותיות הפוכות ובולטות

10,000-13,000 ש"ח

מצבה מאבן אחת עשויה מגרניט עם חלוקי נחל וספסל קטן

8,000-12,000 ש"ח

מצבה משיש טורקי עם תוספת פיסול

5,000-9,000 ש"ח

מצבות לכלבים עם לוח זכוכית

1,500-3,000 ש"ח

מצבה זוגית עם אבן טבעית

12,000-17,000 ש"ח

שירות בפריסה ארצית רחבה וליווי צמוד לאורך כל הדרך

בניית מצבות מיוחדות מכל סוג שהוא – כולל כאמור מצבות לבעלי חיים – מחייבת מקצוענות אמיתית וגם רגישות גבוהה וקשב מוחלט ללקוח. אנחנו במצבות גן עדן מתנהלים מתוך מודעות מלאה לקושי של המשפחה הקרובה. הצוות שלנו מסייע בכל מה שניתן, והמחויבות לשירות לא פחות ממושלם באה לידי ביטוי גם בפן הטכני, בניית המצבה, וגם בפן האנושי – האינטראקציה מולכם לאורך התהליך.

לכל שאלה נוספת ולקבלת ייעוץ מותאם ספציפית עבורכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני או להשאיר פרטים בטופס ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

Call Now Button דילוג לתוכן