תוכן עניינים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:
ממליצים עלינו...
חדש באתר

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:

תוכן עניינים

מצבות גרניט

מצבות מאבן גרניט בכל הגדלים בעיצוב אישי

אנו משתתפים בצערכם העמוק עם פטירתו של קרוב המשפחה שלכם. כדי לבנות את המצבה ולסיימה עד האזכרה כעבור 30 יום, יש להתחיל בתכנון ובהכנות מוקדם ככל האפשר.

לכן, עם כל הכאב, אנו נאלצים לבקר אתכם בימי השבעה ולהציע לכם את האפשרויות אשר עומדות בפניכם כדי להזמין מצבות גרניט אשר ימוקמו מעל הקבר הטרי.

לאור העובדה שבאופן טבעי אינכם מבינים בתחום המצבות, אנו מעניקים לכם את מלוא ההסברים המקצועיים, היתרונות והחסרונות של מצבות גרניט סרדו ועל אפשרויות הבינוי והעיצוב, כך שתקבלו את ההחלטה שנראית לכם הראויה ביותר לזכרו של הנפטר.

נשמח לסייע לכם בכל שאלה ובכל צורך להכוונה כדי שתקבלו החלטה מושכלת וראויה גם בזמנים קשים אלו. קשת האופציות בבחירת מצבה היא מאד רחבה וקשה להכיל את כל האפשרויות. לכן, נשתדל למקד אתכם בנראותה של מצבה מגרניט שנחשבת לאחת האיכותיות ביותר אשר קיימות בענף זה.

חשוב לציין – על כל מצבה שאנו בונים ללקוחותינו אנו מעניקים 20 שנות אחריות.

ברוב המקרים, הלקוחות מעדיפים מצבות גרניט שחור או לחילופין מצבות גרניט סרדו בגוונים חום או אפור.

מצבות גרניט מזמינים רק ממצבות גן עדן:

🗸 מצבות גרניט מסוגים שונים: גרניט סרדו, גרניט אדום, שחור ועוד

🗸 20 שנות ניסיון בייצור מצבות מגרניט

🗸 ייצור מצבות גרניט בהתאמה אישית

🗸 מצבות גרניט במחירים משתלמים, בהתחייבות.

🗸 שירות בפריסה ארצית רחבה

🗸 שירות מקצועי ויחס אישי חם

השאירו פרטים לייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר

משטחי גרניט לייצור מצבות גרניט איכותיות

שיש גרניט הוא אחד ממשטחי השיש הנדרשים ביותר בתחום זה וזאת לאור הייחודיות של חומר זה, עמידותו לאורך שנים והאפשרויות הרבות לביצוע של עיצובים בעלי נראות יוצאת דופן באמצעותו.

חומר גלם איכותי ויוקרתי זה, אשר מיובא ממדינות שונות בעולם, בנוי מגבישים פנימיים בגודל בינוני שממוקמים בתוך המשטח הגדול, אך עם זאת אפשר לראות אותם. הטקסטורה המיוחדת של המשטח יוצרת מצבה מגרניט מאד יפה. גבישי הגרניט נוצרים לאחר שנים שבהן החומר היה במעמקי האדמה והתפתחו בטמפרטורות גבוהות ובלחצים אטמוספריים, אשר עיצבו את נראותם ואת צבעיהם.

מדובר באבן חסונה ואיתנה אשר מסוגלת לעמוד בפגעי מזג האוויר לאורך שנים, כולל הימצאות בשמש חמה מאד ברוב ימי השנה, רוחות וימים גשומים מאד. לכן, הבחירה במצבות מגרניט היא טבעית לחלוטין וחלק ניכר מהלקוחות מבינים כי מצבות שיש הטובות ביותר הן מצבות מגרניט.

במהלך הבנייה של מצבות גרניט סרדו, האבן הופכת לנקייה, חלקה ומבריקה לאחר הליך של שיוף מאסיבי, ולכן נעים מאד להביט על התוצר המוגמר, שהוא מעוצב ובעל נראות מכובדת.

תהליך הבנייה המורכב של מצבות גרניט

מצבות גרניט הן כחומר ביד היוצר ולכן קבלני מצבות מבצעים גם עבודות ייחודיות כאשר הם משלבים בהליך הייצור גוונים שונים של אבני גרניט, דבר המאפשר ביצוע אינספור עיצובים כמו ציורים, עיטורים, דמויות ועוד.

בחלק האנכי של המצבה מוסיפים כיתוב בסוג האותיות שנבחר ועל פי המלל שביקשה המשפחה. לשם כך, משייפים רובד זה של המצבה באופן מוחלק, כך שיהיה ערוך ומוכן להצבת האותיות השונות.

עבודת הגימור של מצבות גרניט סרדו אורכת זמן מה, כיוון שהעובדים המיומנים שלנו מבצעים עבודה מדויקת ומוקפדת בכל חלקי המצבה. חשוב לנו מאד שהגימור יהיה מושלם על כל היבטיו.

שיטת העבודה שלנו היא ייצור מצבה מאבן אחת ולא הרכבה של מצבות מגרניט אשר מורכבות מכמה משטחים קטנים של שיש אשר מחוברים זו לזו.

אפשרויות העיצוב הנרחבות של מצבות גרניט סרדו

סוג האבן המוביל בשנים האחרונות הוא גרניט סרדו ולכן מירב העבודות שלנו הן מצבות גרניט סרדו. רוב הלקוחות שלנו מודעים ליכולות ולאיכויות הגבוהות שלה.

לקוחות רבים מבקשים מאתנו ליצור דוגמה מיוחדת, ציור, הטבעה, צילום מוטבע של דמות הנפטר ועוד. כאשר מדובר במצבות גרניט שהן בטיב מעולה, אפשר לשלב זאת ללא כל בעיה.

אנו מציגים בפני הלקוחות מצבות גרניט שונות אשר ייצרנו, כדי שהמשפחות יקבלו מהן רעיונות עיצוביים וכך יהיה להם קל יותר לקבל את ההחלטה לגבי בחירת העיצוב.

אפשר לייצר אינספור אופציות בכל צורה רצויה ובכמה גוונים, כדי ליצור עיצובים ייחודיים אשר מתאימים לזכרו של הנפטר.

מצבות בעלות נוכחות – מצבות גרניט שחור

מגוון הצבעים המתאימים להקמת מצבות גרניט הם שחור, אפור וחום. בסיור בבית העלמין אפשר לראות שפע של מצבות גרניט שחור, לאור העובדה שמדובר בצבע בעל נוכחות אשר יוצר מצבה מכובדת ובעלת נראות שמותירה רושם רב על כל מי שמגיע לבקר בקבר.

מצבות גרניט אפור במראה סולידי או אפור כהה

מצבות גרניט אפור הן דגם פופולרי מאד, כיוון שהוא יוצר קו עיצובי אשר אינו בהיר מדי ואינו כהה מדי ולכן מועדף על רבדים רבים באוכלוסייה. הנראות הסולידית, המבריקה והיפה של משטח השיש המשויף, יוצרת נראות יפה מאד ומשרה רוגע ושלווה.

מצבות מגרניט לילדים

לצערנו, אנו נאלצים לייצר לא אחת גם מצבות לילדים. האסון הגדול שבו הורים קוברים את ילדיהם הוא קשה מנשוא ואנו מנתבים את דרך ההחלטה כדי להקל על ההורים, מציעים להם כמה וכמה אופציות כדי שיחליטו על מצבות מגרניט או מחומר אחר, על פי טעמם וכדי ליצור מזכרת אותנטית.

כיתוב אותיות עופרת על גבי מצבת גרניט

נוח מאד להתקין אותיות על מצבת גרניט. אפשר להציב אותיות וספרות בגדלים שונים ומכמה חומרים. האותיות המובילות בשנים האחרונות הן אותיות מעופרת וזאת כיוון שהן מחזיקות מעמד לאורך שנים, אינן צוברות קורוזיה וחלודה ולכן אין צורך להחליף או לשפץ אותן בכל כמה שנים כפי שקורה בסוגים אחרים של אותיות.

שירות ייחודי לאורך שנים רבות ללקוחות גן עדן

אנו עוסקים בתחום הקמת מצבות מגרניט כבר למעלה מ-20 שנה וצברנו ניסיון רב מאד הן בכל מה שכרוך בבחירת חומרי הבנייה האיכותיים והן בהתנהלות עם המשפחות. אנחנו מובילים את הליך הבחירה צעד אחר צעד בסבלנות רבה לאור הקושי הרב של המשפחה לעסוק בכך במיוחד כשהפצע עוד טרי.

אם יש לכם צורך בהקמת מצבה או בחידוש של מצבה קיימת, הנציגים המיומנים שלנו ישמחו לתת לכם חוות דעת ועצה טובה, להציע לכם עבודה איכותית, במחירים הוגנים, תוך מתן אחריות של 20 שנים על העבודה וביצוע כל הנדרש לשביעות רצונכם.

Call Now Button דילוג לתוכן