תוכן עניינים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:
ממליצים עלינו...
חדש באתר

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:

תוכן עניינים

מצבות בנתניה

נתניה היא עיר שמציעה לתושביה חיים עם איכות גבוהה. גם אחרי המוות ראוי לכבד את זכרם של הנפטרים ולהקים להם מצבות מרשימות. מצבות גן עדן מייצרת מצבות בנתניה מזה למעלה מ-20 שנים, וכמו כן משפצת ומחדשת מצבות בכל 3 בתי הקברות בעיר. מהניסיון רחב ההיקף שלנו ברור לנו לחלוטין שמבחינת מצבות נתניה מתאפיינת בהקפדה על מראה מכובד ובשאיפה להתאים את הקבר למנוח או למנוחה. אנחנו מעמידים לרשות המשפחה האבלה את היכולות המקצועיות שלנו, ומקפידים על קשב מלא לכל רצון ובקשה – כדי שלמרות הקושי המובן והטלטלה הרגשית, תוכלו להנציח את יקירכם באופן נאות.

אחריות מלאה על כל הסוגים של מצבות בנתניה ושירות אדיב ורגיש

בנוסף לניסיון הרב שלנו בבניית כל סוגי המצבות ולליווי האדיב והרגיש לאורך כל התהליך, תקבלו מאיתנו גם אחריות ל-20 שנה על כל מצבה – כדי שתוכלו להסיר כל דאגה מליבכם בנוגע להנצחת יקיריכם.

בזכות הבקיאות המקצועית וההיכרות עם כל סוגי האבנים והחומרים שמהם מיוצרות מצבות, נוכל לעזור לכם להגיע לאופציה המתאימה ביותר למי שהיה האדם, לאופיו, מעשיו, תחביביו והאופן שבו תרצו לזכור אותו. המיומנות הטכנית הגבוהה שלנו מבטיחה מימוש מדויק של כל רצון ותוצאה מרשימה, ולא פחות חשוב – עמידה לטווח ארוך.

🗸 מגוון סוגי מצבות לבחירה

🗸 קבלן מצבות בנתניה עם 20 שנות ניסיון

🗸 שירות שיפוץ וחידוש מצבות בנתניה

🗸 מחירים מהמשתלמים בשוק, בהתחייבות!

🗸 שירות מקצועי בפריסה ארצית רחבה

🗸 שירות אישי, תוך שמירה על רגישות

השאירו פרטים לייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר:

באילו בתי עלמין בנתניה אנחנו מספקים שירותי בניית וחידוש מצבות?

מצבות גן עדן בונה מצבות חדשות, מחדשת מצבות קיימות ומבצעת תיקונים הכרחיים ב-3 בתי הקברות של נתניה: בית העלמין בשכונת בן ציון שכולל גם חלקה צבאית, בית העלמין בשיכון ותיקים ובית העלמין האלטרנטיבי מנוחת עולם.

בית העלמין בשכונת בן ציון במרכז נתניה החל לפעול כבר ב-1931, שנתיים אחרי הקמת העיר. בית הקברות בשיכון ותיקים הוקם כשנוצר צורך בעוד בית עלמין בנתניה עם התרחבות העיר. בבית קברות זה קבור האדמו"ר מצאנז שבין השאר ייסד את קריית צאנז וגם את בית החולים לניאדו. בשנת 2015 הורחב בית העלמין לכיוון מזרח וכיום מתבצעת בו גם קבורה בשיטות מתקדמות (קבורת סנהדרין, קברים עיליים).

עוד בית עלמין בנתניה הוא 'מנוחת עולם', ששוכן גם הוא בשיכון ותיקים. בית קברות זה נפתח בשנת 2014 והוא מספק מענה לצורך של לא מעט משפחות להיפרד מיקיריהם בהתאם לראות עיניהן, כולל טקסים חילוניים וקבורה אזרחית. בית העלמין קטן (כ-6 דונם), מטופח מאוד, משופע בצמחיה וממוקם בין שדות ופרדסים. בכל מקרה, קבלני מצבות בנתניה מתאימים כמובן את סוג המצבה גם לאופי הקבורה ואנחנו עובדים ב-3 בתי הקברות בעיר.

מצבות בנתניה במחירים הוגנים ואיכות ללא פשרות

כל קבלן מצבות – בנתניה, בתל אביב, ברעננה, קבלן מצבות בהרצליה או בכל איזור שירות אחר בו אנחנו עובדים (לחצו כאן לרשימה המלאה) – נשאל באופן טבעי גם לגבי העלויות של סוגי המצבות השונים.

המחירים של מצבות בנתניה נקבעים בהתאם לסוג המצבה – למשל זוגית או יחיד – ועל-פי סוג האבן. בטבלה שלפניכם מפורטים טווחי המחירים של מצבות מסוגי אבנים שונים:

סוג המצבה

מחירים

מידע נוסף

מצבה מאבן חברון

2,500-5,000 ש"ח

אבן חברון מתאפיינת במראה ממלכתי ומגיעה בגוונים בהירים שונים.

מצבת שיש טורקי

5,000-10,000 ש"ח

מצבה בגוונים שונים של אפור ותכלת שתמיד מתבלטת בכל בית עלמין. תחזוקת השיש הטורקי פשוטה למדי.

מצבת גרניט

5,000-10,000 ש"ח

גרניט הוא סלע שנוצר בעומק האדמה במשך אלפי שנים ולכן יש לו מרקם מיוחד ומראה יוקרתי. האופציות הן גרניט שחור, גרניט אפור וגרניט סרדו.

מצבת בזלת

5,500-10,000 ש"ח

ניתן לעבד את הבזלת וניתן לשמור על האופי הפראי שלה.

מצבות אבן גלילית

6,500-12,000 ש"ח

אבן עם אופי ונוכחות, וכמו כן עמידות גבוהה.

מצבות סלעים

8,000-18,000 ש"ח

כולל שילובים של ברזל, עץ, זכוכית, ברונזה, צמחייה ועוד. רק בוני מצבות בנתניה עם ניסיון רב יודעים ליצור מצבה מדויקת.

 

מחירים של כל סוגי המצבות במחירון המצבות המלא שלנו.

קבלן מצבות נתניה
מצבה שלנו בבית העלמין הישן בהרצליה

חידוש מצבות בנתניה ותיקונים בזמינות גבוהה ובמהירות

בכל ביקור בבית עלמין ניתן לראות לא מעט מצבות בנתניה, כמו גם מצבות ברעננה, תל אביב, הרצליה או כל ישוב אחר, שהתבלו עם השנים. מצבות גן עדן מציעה גם שירות של חידוש ושיפות מצבות בנתניה וכן תיקונים הכרחיים. שירות זה ניתן בזמינות גבוהה על-מנת שהקבר ייראה במיטבו בטקס האזכרה הקרוב (וגם אם אין טקס קרוב, מן הראוי לשמור על תחזוקה נאותה של המצבה שמנציחה אדם יקר).

חידוש מצבות בנתניה כולל ליטוש, מילוי סדקים אם ישנם כאלה, מריחת וקס וסילר ובמידת הצורך גם ניקוי יסודי של הכיתוב על המצבה והדגשתו (באמצעות ליטוש ו/או צביעה). כשיש שבר במצבה נבצע שיקום מקיף שלה כך שהיא תחזיק מעמד שנים רבות.

מצבות נתניה - תשובות לשאלות נפוצות

במרבית המקרים, שבוע עד שבועיים. מצבות מיוחדות מחייבות השקעת זמן רבה יותר. בהתאם, מומלץ להתחיל את התהליך מיד עם תום השבעה, למרות הקושי המובן. אנחנו בכל מקרה מתחייבים על השלמת השירות במועד, לפני טקס גילוי המצבה ביום ה-30 לפטירה.

אותיות עופרת (חלקות או מובלטות), אותיות ברונזה שאותן מבריגים למצבה (ובעיקר לשיש או לסלע), אותיות שנחרטות על המצבה באמצעות התזת חול, אותיות נגטיב ואותיות שמתבלטות מתוך האבן באמצעות חציבה סביבן. אנחנו מיומנים מאוד ביישום כל סוגי האותיות.

Call Now Button דילוג לתוכן