תוכן עניינים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:
ממליצים עלינו...
חדש באתר

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:

תוכן עניינים

מצבות משפחתיות

כולנו מכירים את המשפט "בחייהם ובמותם לא נפרדו". במקור הוא נאמר על אב ובנו, שאול ויהונתן, אבל הוא רלוונטי כמובן באופן כללי למשפחה ובפרט לזוגות שמבקשים גם להיקבר באותו מקום אחרי החיים המשותפים. בניית מצבה משפחתית מחייבת תשומת לב למספר דגשים ייחודיים. 

מצבות גן עדן ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום באופן כללי, ובפרט בהקמת מצבות משפחתיות. בנוסף למקצועיות יוצאת הדופן עליה אנחנו מתחייבים בפני לקוחותינו, אנו מקפידים על שירות קשוב ורגיש, והכי חשוב, על ליווי צמוד והיענות מלאה לכל בקשה. השירות ניתן בפריסה ארצית, באחריות מלאה ובמחירים הוגנים מאוד.

למחירון המצבות המלא >>

רגישות מלאה, זמינות גבוהה ומחירים נמוכים למצבות משפחתיות

בניית מצבות משפחתיות היא פעולה טכנית מורכבת, ולכן הבסיס הוא יכולות מקצועיות גבוהות בעבודה עם כל סוגי האבנים הנפוצות. בנוסף, העבודה שלנו מחייבת התייחסות לפן הרגשי. בהקשר זה, חשוב לזכור שישנם מקרים שבהם הצורך בבניית מצבה משפחתית נוצר אחרי ששני בני הזוג מתו באותה נקודת זמן, כך שהמצוקה הרגשית של קרוביהם מתעצמת במידה ניכרת. גם כש"רק" אחד מבני המשפחה הולך לעולמו, ואפילו בשיבה טובה, הבחירה באופציה של המצבה המשפחתית מבטאת את ההכרה שגם בן/בת הזוג השני/ה לא יחיה לנצח – וגם אם לכאורה הדבר מובן מאליו, עדיין טמון בכך קושי של ממש.

בהתאם, אנחנו מקפידים על רגישות מירבית ועל תמיכה וליווי לאורך כל הדרך – כך שתוכלו לדעת בוודאות שלפחות סוגיית המצבה נמצאת בידיים טובות ושניתן להסיר את הדאגה הזו מסדר היום. דגש אחר הוא זמינות גבוהה, שגם היא מונעת מכם מתחים מיותרים, ולהשלמת השירות מצבות גן עדן מתחייבת למחירים מהנמוכים ביותר בשוק.

מצבות משפחתיות מזמינים ממצבות גן עדן:

🗸 מצבות משפחתיות מסוגים שונים: שיש, גרניט, אבן ועוד

🗸 20 שנות ניסיון בייצור מצבות משפחתיות

🗸 ייצור מצבה משפחתית בהתאמה אישית

🗸 מחירים מהמשתלמים בשוק, בהתחייבות!

🗸 שירות בכל רחבי הארץ

🗸 שירות מקצועי ויחס אישי חם

השאירו פרטים לייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר:

הסוגים השונים של מצבות משפחתיות

ישנם שני סוגים של קבר משפחתי:

  1. קבר זוגי – שני קברים סמוכים זה לזה.
  2. קבר סנהדרין – קבורה שמתבצעת בקומות (כפי שהיה נהוג בתקופת הסנהדרין, ומכאן השם).

עבור קבר זוגי מותקנת מצבה זוגית. במקרים אלה, בדרך כלל נעשה שימוש ב-3 לוחות אבן: שני לוחות שוכבים, לכל אחד מהקברים, ועוד לוח ניצב שמשותף לשני הקברים. לרוב, שני הלוחות השוכבים יהיו זהים, או סימטריים, או שני חלקים שמרכיבים שלם. כמובן שאם בני המשפחה מעדיפים אופציה אחרת, הדבר אפשרי.

עבור קבורת סנהדרין, הדגש המרכזי של מצבות משפחתיות הוא בנייתן כך שאפשר יהיה לפרק אותן בפרק זמן קצר, כשבן או בת הזוג השניים הולכים לעולמם (וכמובן גם להרכיב בחזרה במהירות ללא שום נזק).

מאילו אבנים מוקמות המצבות המשפחתיות?

מצבות משפחתיות – בדומה לסוגים אחרים של מצבות – ניתן להקים ממספר סוגים של אבנים. האופציות הנפוצות ביותר הן אבן חברון, אבן ירושלמית, גרניט, שיש טורקי וגם אבן גלילית.

מצבות גרניט מתאפיינות במראה יוקרתי מאוד, לרוב בגווני האפור או האדום, כשעוד אופציה היא מצבה בצבע שחור. הבחנה נוספת היא בין גרניט מלוטש ללא מלוטש, ואפשר גם לשלב בין השניים.

אבן חברון הופכת את המצבה המשפחתית לבעלת חזות מכובדת מאוד. עוד יתרון של חומר זה הוא המחיר הנמוך במיוחד שלו, בין השאר בזכות היותה של אבן חברון גם נפוצה בישראל וגם נוחה מאוד לעיבוד.

מצבה משפחתית מאבן ירושלמית משדרת יופי טבעי, כמו זה שעוטף את רחובות ירושלים. הגוונים הדומיננטיים של אבן זו הם אדמדמים למיניהם, חום וגם צהוב.

מצבות משיש טורקי הן לרוב בצבע אפרפר או תכלכל. גם השיש הטורקי מייצר מראה יוקרתי, אם כי הוא גם יחסית יקר.

איך לעצב מצבה משפחתית?

לאחר שמחליטים על מבנה הקבר המשפחתי ועל האבן שממנה תיוצר המצבה, מגיע שלב חשוב במיוחד: העיצוב של המצבה.

את הטקסטים שמנציחים את הנפטרים אפשר ליצור כתבליט או באמצעות חריטה, עוד בחירה היא בין עופרת לברונזה, וישנה גם האופציה של התזת חול שמייצרת אותיות בעלות מראה של נגטיב (כלומר אותיות מבריקות בגוון של השיש ומסביבן מט) שמשדר יוקרה. בחלק מהמקרים יידרש חידוש של המצבה לאחר מספר שנים, כדי להדגיש באופן מיטבי את האותיות והמילים.

בכל מקרה של בחירת טקסט עבור מצבות משפחתיות כשאחד מבני המשפחה עדיין בחיים, חשוב לזכור לתכנן את העיצוב כך שיישאר מספיק מקום להוספת כיתוב (לחצו כאן למידע בנושא כיתוב על מצבה).

עבודה מקצועית במיוחד ואחריות ל-20 שנה

מצבות גן עדן נמצאת בתחום זה כבר למעלה מ-20 שנים. בפרק זמן נכבד זה, בנינו אלפי מצבות משפחתיות, מצבות לילדים, מצבות לבעלי חיים ובעצם כל סוג של מצבה שיש לו ביקוש. הניסיון הרב שצברנו מתורגם לידע רחב היקף ומהווה בסיס לעבודה מקצועית במיוחד. אי לכך, אנחנו יכולים להעניק ללא חשש אחריות ללא פחות מ-20 שנים, כך שגם אתם תוכלו לדעת בוודאות שהמצבה שנבנתה עבור יקיריכם תחזיק מעמד ותספק את ההנצחה המכבדת ביותר שיש.

לכל שאלה או בקשה, או אם ברצונכם להתייעץ איתנו לגבי בניית מצבה לקבר משפחתי, אתם מוזמנים להשאיר פרטים, ואנחנו נחזור אליכם בהקדם. אנחנו תמיד מוכנים לתרום מהידע והניסיון שלנו ולעזור למי שעבר טלטלה לא פשוטה וזקוק מן הסתם להכוונה נכונה לגבי המצבה.

Call Now Button דילוג לתוכן