תוכן עניינים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:
ממליצים עלינו...
חדש באתר

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:

תוכן עניינים

מצבות זכוכית

גם אחרי המוות ישנו מקום לייחודיות, ובפרט ניתן לראות בכל בית קברות יותר ויותר מצבות עם מבע אישי שמשקף את אישיותם של הנפטרים. מצבה מזכוכית היא דרך מצוינת ליצור מצבה "מדברת", כזו שמספרת את סיפור החיים של האדם שקבור תחתיה. באופן טבעי, ייצור מצבות זכוכית הוא מלאכה מורכבת שרק אנשי מקצוע עתירי ניסיון יודעים לבצע כך שהתוצאה תהיה מרשימה באמת.

למצבות גן עדן ניסיון של למעלה מ-20 שנים בבניית מצבות מכל הסוגים, לרבות מצבות זכוכית, ויכולת מוכחת לספק ייעוץ מקצועי ברגישות מרבית.

מצבה מזכוכית בהתאמה מלאה לאדם שנפטר

ישנם שני סוגים של מצבות מזכוכית: מצבות שמיוצרות מסלע זכוכית, כלומר חול וקוורץ שהותכו בחום גבוה, והאופציה הנפוצה יותר, מצבה מאבן שמשולב בה גם לוח זכוכית. בכל מקרה, הדגש החשוב ביותר למען הנצחה מכבדת וראויה הוא התאמה למאפיינים הספציפיים של יקירכם או יקירתכם, ועל כן השלב הראשון הוא קשב מלא לרצונות שלכם ולדגשים החשובים מבחינתכם.

היכולות המוכחות שלנו ביצירת מצבות מיוחדות מאפשרות לנו להבטיח לכם – ולדעת בוודאות שנקיים את ההבטחה – הנצחה נכונה ומרשימה. כדי להבטיח ראש שקט לחלוטין אנחנו מספקים גם אחריות מלאה על כל מצבה מזכוכית, למשך 20 שנים.

בנוסף, אנחנו גובים עבור מצבות זכוכית מחיר הוגן, מבלי להתפשר על איכות חומרי הגלם – בזכות ההיכרות המצוינת שלנו עם התחום והניסיון הרב שצברנו לאורך השנים.

מצבות זכוכית מזמינים רק ממצבות גן עדן:

🗸 מצבות זכוכית בעיצובים ייחודיים

🗸 20 שנות ניסיון בייצור מצבות זכוכית

🗸 ייצור מצבה מזכוכית בהתאמה אישית

🗸 מצבות זכוכית במחירים משתלמים, בהתחייבות

🗸 שירות בפריסה ארצית רחבה

🗸 שירות מקצועי ויחס אישי חם

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר:

מצבות זכוכית בעמידות גבוהה מאוד

זכוכית אמנם נתפשת כשבירה, אבל מצבות מעוצבות שכוללות חומר גלם זה מתאפיינות בעמידות ארוכת טווח, וזאת בזכות השימוש בלוחות זכוכית שעברו תהליכים ייעודיים להבטחת חוסן רב, גם בתנאי מזג אוויר מאתגרים.

בהתאם, המראה המרשים ויוצא הדופן של המצבה יישמר למשך שנים רבות, ובפרט אם תקפידו על תחזוקה נאותה. מיד אחרי שנשלים את בניית המצבה בהתאם לרצונות שלכם, נספק לכם גם הסברים מפורטים לגבי הדרך לשמור על הזכוכית ועל המצבה באופן כללי.

מצבות מרשימות בתמחור הוגן

מצבות גן עדן מקפידה כאמור לגבות על מצבות זכוכית מחיר זול ובעיקר משתלם. בטבלה שלפניכם תמצאו מחירון מצבות מעודכן, וכדי לקבל הצעת מחיר ספציפית מותאמת אליכם תוכלו ליצור איתנו קשר כדי שנדע בדיוק מה המצבה הרצויה על-ידיכם.

סוג המצבה

טווח המחירים

הערות

מצבה מסלע זכוכית

10,000-16,000 ש"ח

בגווני כחול, ירוק, טורקיז, שחור ועוד.

מצבת שיש עם לוח זכוכית

5,500-8,500 ש"ח

מצבות שיש משדרות תמיד יוקרה, ובשילוב הזכוכית התוצאה מרשימה במיוחד.

מצבה בעלת עיצוב מיוחד

8,000-15,000 ש"ח

בהתאם למורכבות העיצוב וגודל משטח הזכוכית שתרצו לשלב במצבה.

מצבה כפולה עם זכוכית

12,000-17,000 ש"ח

מצבה בעלת עיצוב שמותאם לשני בני הזוג.

 

ישנם כמובן עוד סוגי מצבות, ועוד פרמטרים רבים שמשפיעים על מחיר בניית המצבה. בכל מקרה, כשרוצים מצבות זכוכית מומלץ בחום לייחס משקל נכבד לא רק לעלות אלא גם לתועלת, כלומר האיכות של המצבה וכתוצאה מכך ההנצחה. לא כל קבלן מצבות יודע לשלב זכוכית באופן מדויק ולמצות את הפוטנציאל שלה – אנשי מצבות גן עדן מיומנים בכך מאוד, ובהתאם התוצאות המרשימות.

Call Now Button דילוג לתוכן