תוכן עניינים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:
ממליצים עלינו...
חדש באתר

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:

תוכן עניינים

מצבות בחדרה

כשאדם הולך לעולמו, גם אם בשיבה טובה, הוא משאיר אחריו חלל משמעותי בלבבות האנשים שאוהבים אותו. כמובן שזו תקופה שמתאפיינת ברגשות כואבים לא קל לקבל החלטות שונות, אבל המציאות מחייבת לבחור מצבה. כשמתחילים לחפש מצבות חדרה, כמו כל עיר גדולה, מתגלה כמקום שמציע אפשרויות רבות של חברות שונות שמתמחות בתחום, ולעיתים המבחר מבלבל מאוד. הצוות המנוסה שלנו במצבות גן עדן יסייע לכם להנציח את יקיריכם באופן המכבד ביותר והמתאים לו ביותר, תוך הקפדה על זמינות מרבית ורגישות מלאה.

בניית מצבות בחדרה על בסיס ניסיון של 20 שנים

מצבות גן עדן בונה מצבות בחדרה כבר למעלה מ-20 שנה. הניסיון אותו צברנו לאורך השנים מתורגם להיכרות מעמיקה עם כל סוגי האבנים המשמשות להקמת מצבה – אבן חברון, שיש טורקי, בזלת, אבן גלילית, אבן ירושלמית, גרניט ועוד סוגי מצבות – וליכולת להתאים את סוג האבן לאופן ההנצחה המבוקש. המיומנות באה לידי ביטוי גם בתכנון המצבה וגם בייצור, כולל במקרים שבהם מבוקשת מצבה מיוחדת.

בזכות הוותק והיכולות המקצועיות שלנו תוכלו להסיר לפחות דאגה מלבכם: המצבה על הקבר של יקירכם או יקירתכם תהיה מרשימה, עמידה למשך שנים רבות מאוד ובעיקר מותאמת לאישיות של הנפטר או הנפטרת.

מצבות בחדרה עושים רק עם מצבות גן עדן:

🗸 מגוון רחב של מצבות מיוחדות

🗸 בוני מצבות בחדרה עם 20 שנות ניסיון

🗸 שירות שיפוץ וחידוש מצבות בחדרה

🗸 מחירים מהמשתלמים בשוק, בהתחייבות!

🗸 שירות מקצועי בכל איזור השרון והצפון

🗸 יחס אישי, חם קשוב ורגיש לכל לקוח

השאירו פרטים לייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר:

אבן חברון, שיש טורקי, גרניט, בזלת – איך לבחור אבן למצבה בחדרה?

הבחירה המשמעותית ביותר לגבי מצבות בחדרה היא של סוג האבן. האופציות הנפוצות ביותר הן אבן חברון, שיש טורקי, בזלת וגרניט.

אבן חברון מזוהה בעיקר עם בתי הקברות הצבאיים משום שכל המצבות בהם בנויות מאבן זו. המראה של אבן חברון מקרין ממלכתיות, העלות שלה נמוכה ועוד יתרון הוא ההשתלבות שלה בסביבה.

השיש הטורקי מקורו באזור מרמרה שם נמצא גם ים מרמרה הידוע בכינויו ים השיש. הגוונים שמאפיינים אבן זו הם אפרפרים ותכלכלים, ולעיתים יש עליה פסים טבעיים, מעין "עננים" ודוגמאות נוספות שמוסיפות לייחודיותה של המצבה. כמו כן, מדובר במצבות עמידות, אם כי הברק עלול להתעמעם במידה מסוימת לאחר מספר שנים (אנחנו מבצעים גם חידוש מצבות בחדרה, כך שניתן להחזיר לכל מצבה את המראה המקורי שלה).

חומר גלם נוסף שבו עושים שימוש קבלני מצבות בחדרה הוא הגרניט. לאבן טבעית זאת יש מראה יוקרתי מאוד, וניתן לבחור בין מצבות גרניט שחור לבין גרניט סרדו שמתאפיין בגווני החום או האפור. אופציה נוספת היא גרניט אדמדם, ובכל מקרה מובטחת לכם מצבה בעלת נוכחות מכובדת.

למצבות אבן בזלת מראה פראי משהו, ולכן היא מתאימה למי שמחפש הנצחה בעלת אופי לא שגרתי. בוני מצבות בחדרה נדרשים לניסיון ספציפי בעיבוד בזלת על-מנת להפיק מחומר גלם זה את המיטב כך, ובכל מקרה כדאי לשקול לשלב איתו חומרים נוספים שיעשירו את המצבה.

מצבות חדרה – מחירי אופציות נפוצות

כל חיפוש בגוגל של הביטוי "מצבות חדרה" מעלה מבחר רחב מאוד של אפשרויות גם מבחינת טווח המחירים. הטבלה שלפניכם מאפשרת לכם להתרשם מהעלויות של השירותים הנפוצים ביותר שאנחנו מספקים בעיר:

 

כמה עולה מצבה מאבן חברון?

2,500-5,000 ש"ח

כולל כיתוב בסיסי

מה המחיר של מצבות זוגיות משיש טורקי?

5,000-10,000 ש"ח

מבחר רחב של דגמים ייחודיים

כמה תעלה מצבה מגרניט סרדו?

4,000-9,000 ש"ח

גוון אפור מנוקד

מהו טווח המחירים של מצבת בזלת?

5,500-11,000 ש"ח

אבן טבעית, ללא עיבוד

כמה צריך להשקיע בתיקון או חידוש מצבה בחדרה?

250-1,000 ש"ח

כולל מילוי סדקים וחריצים וליטוש מקצועי

מהי העלות של מצבה לבעל חיים?

1,500-3,000 ש"ח

כולל עיצוב מיוחד

מצבות חדרה במחיר הוגן
דוגמה למצבה שלנו - מאבן חברון

מצבות מתאימות לשני בתי העלמין בחדרה

על-מנת להגיע להנצחה הראויה ביותר, קבלן מצבות בחדרה עשוי להתייחס גם למאפייני הסביבה. בעיר – שהוקמה כמושבה עוד בסוף המאה ה-19, וב-2021 הוכרזה כרשות איתנה בזכות החוסן הכלכלי וההתנהלות הנכונה – ישנם שני בתי עלמין.

הראשון הוא בית העלמין הישן בחדרה, אשר ממוקם ברחוב חטיבת הנח"ל שבמרכז חדרה. שיטות הקבורה הנהוגות בבית עלמין זה הן קבורת על, קבורת מכפלה וקבורת שדה – אנחנו מציעים מצבות בחדרה לכל סוגי הקבורה. בית קברות זה הוקם עוד לפני העיר עצמה בעקבות מגפת מלריה בקרב המתיישבים הראשונים בשטח. בית העלמין הישן כולל גם חלקה צבאית.

בשנת 1973, לאחר שבית העלמין הישן התמלא עד כמעט אפס מקום, הוקם בית קברות חדש – ברחוב יצחק בן צבי 1, מדרום לעיר (ובסמוך לצומת המחבר את כביש 4 עם כביש 9). בבית עלמין זה מתבצעת קבורת שדה, קבורת על, קבורת סנהדרין וכן קבורת מכפלות. הוא מטופח מאוד וניתן למצוא בו גם לא מעט מצבות מיוחדות.

תשובות לשאלות נפוצות בנוגע למצבות בחדרה:

כמובן שלא. האחראיים הבלעדיים לתחזוקת המצבה לאחר השלמת בנייתה הם בני המשפחה והחברים של המנוח/ה. לכן, מומלץ לבחור במצבה כמה שיותר איכותית שתחזיק מעמד שנים רבות ללא צורך בתיקונים.

אנחנו מתחייבים לשירות מקצועי, קשוב, חם ורגיש. כמו כן, זמני האספקה שלנו מהירים מאד והמחירים מהתחרותיים בשוק.

Call Now Button דילוג לתוכן