תוכן עניינים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:
ממליצים עלינו...
חדש באתר

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:

תוכן עניינים

מצבות חולון

בניית מצבות בחולון בשלל סגנונות ובמחירים משתלמים

תכנון והזמנה של מצבות בחולון הוא לא עניין מורכב במיוחד, אך כשלמשוואה נכנסת תקופה קשה שבה הכאב והאבדן עוד טריים, הופך הצורך בבחירת מצבות חולון למאתגר. אנו במצבות גן עדן משתדלים לעשות הכל על מנת להקל עליכם ברגעים הקשים ומתחייבים לספק לכם שירות אישי רגיש, אמפתי, מקצועי ומהיר. פנו אלינו עוד היום ונשמח ללוות אתכם לאורך תהליך הבחירה.

מצבות גן עדן מתמחה בבניית מגוון סוגי מצבות ובעבודה שוטפת מול כל בתי העלמין בחולון ובסביבה. השירות מטעם החברה כולל ותק וידע עשירים בנוגע לחומרי הגלם השונים ואפשרויות העבודה, כך שכל הקמת מצבה תתבצע תוך עבודה איכותית ובמחיר הוגן לכל כיס. בנוסף, מספקת החברה אחריות ל-20 שנים על הבנייה.

🗸 מייצרים את כל סוגי המצבות

🗸 קבלן מצבות בחולון עם 20 שנות ניסיון

🗸 מחירים משתלמים במיוחד, בהתחייבות!

🗸 שירות בכל רחבי המדינה

🗸 שירות מקצועי, קשוב ורגיש

השאירו פרטים לייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר:

כל בתי העלמין הקיימים בחולון וסביבתה

ככל שחולון ממשיכה לצמוח ולהתפתח, כך היא זקוקה לשטחי קבורה רבים יותר. עד לפני מספר שנים עוד היה ניתן להביא לקבורה בתוך בית קברות הקוממיות – בית עלמין בחולון דרום השוכן על הגבול עם ראשון לציון. כיום למחפשים בית קברות חולון עצמה סגורה, מאחר ובבית עלמין זה כבר לא נותר מקום.

לכן, לתושבים יש מספר אפשרויות אחרות:

בית עלמין ירקון השוכן בקרית שאול על גבול פתח תקווה והוד השרון, בית הקברות החדש בהרצליה, בית הקברות החדש ברמת השרון, בית העלמין פוניבז' בבני ברק, בית קברות גורדון (החדש) בראשון לציון. בנוסף, אלו המעוניינים למצוא בית עלמין בחולון שמוגדר כאזרחי-חילוני ופרטי, יוכלו לפנות אל "מנוחה נכונה" בראשון לציון.

איך לבחור במצבה המתאימה?

המצבות משתנות זו מזו בסוג האבן, סוג העיבוד וכמובן הצבע והתוספות השונות. בוני מצבות בחולון שרכשו מספיק שנות ניסיון בתחום יוכלו להתאים לכם את סוג האבן המדויקת על פי הצרכים ומקום הקבורה וכך לספק לכם את ההנצחה הראויה והמכובדת ביותר עבור יקירכם. כך למשל, קבלן מצבות בחולון שלקוחותיו מעוניינים באבן עמידה מאוד ללא צורך בפעולות תחזוקה עתידיות, ימליץ על גרניט או אבן בזלת. אם הצורך הוא במחיר נוח, ההמלצה תהיה על מצבה מאבן חברון. אם ללקוחות רצוי צבע מיוחד, ייתכן שמצבה משיש טורקי תתאים להם מאוד.

כמובן שלכל סוג מצבות בחולון ניתן ליצור תוספות מיוחדות כמו תוספת בית לנר נשמה, אגרטל קבוע לפרחים, תוספת של תמונה או חריטה עם דיוקן המנוח/ה, תוספות של כיתוב מיוחד (מלבד הנוסח הסטנדרטי של חברה קדישא) וכדומה.

בחירת קבלן מצבות בחולון

על מנת לוודא שאתם בוחרים בוני מצבות בחולון שיש להם ניסיון עשיר ושירות איכותי, חשוב לוודא מול הקבלן מספר דברים:

  • אזורי הפעילות: מאחר ואין בחולון עצמה בית עלמין פעיל, האם מדובר בשירות שניתן מטעם קבלן מצבות בראשון לציון/ תל אביב/ בת ים או עיר סמוכה אחרת שמכיר את בתי העלמין הנוספים ואת תנאיהם?
  • דוגמאות קודמות: האם אותו קבלן מסוגל להציג לכם דוגמאות של מצבות שיצר? למשל מצבות בבת ים משיש גרניט, או מצבה מיוחדת שנמצאת בתל אביב. אין זה משנה היכן מוקמה המצבה והחשוב הוא להתרשם מהעבודה ומהאיכות, להתוודע לניסיונו ומיומנותו של אותו קבלן וגם לשאוב השראה לטובת תכנון המצבה האישית שלכם.
  • אישור מטעם בית העלמין: האם מדובר בגורם מקצועי מוכר בבתי העלמין עצמם? הרי אף בית עלמין לא יאשר סתם כך אדם שמציג את עצמו כקבלן מצבות בחולון.
  • תנאים והגבלים בבניית המצבות: עליכם לוודא שאתם בוחרים קבלן מצבות בחולון שמודע לנהלים והתנאים שמקיים כל בית עלמין באופן נפרד. כמובן שכל בניית מצבה שאיננה מתאימה לנהלים או לנוהגים ההלכתיים באותו בית עלמין לא תוכל להיכנס אליו ותגרום לעוגמת נפש חמורה ביותר.

מחירים של מצבות בחולון

סוג האבן והתוספות שלה יקבעו את עלותה הסופית של כל מצבה. אך על מנת שתישארו מעודכנים בטווח המחירים האפשרי, הכנו טבלה שמרכזת את העלויות השונות:

מהי הפעולה הנדרשת לביצוע?

כמה זה עולה לתושבי חולון?

 

כמה עולה בניית מצבה מאבן חברון?

 

5,000 – 2,500 ₪

מהי העלות של מצבות חולון מאבן יפתח?

 

החל מ-10,000 ₪

כמה תעלה הקמה של מצבה משיש גרניט?

 

12,000 – 7,000 ₪

מהו המחיר לבניית מצבת אבן חלילה?

 

החל מ-7,500 ₪

כמה עולה מצבה מאבן ירושלמית?

 

9,000 – 4,500 ₪

מהו טווח המחירים לבניית מצבה מאבן גלילית?

 

12,000 – 6,500 ₪

כמה תעלה בניית מצבה משיש טורקי?

 

10,000 – 5,000 ₪

מהו המחיר עבור שיפוץ מצבות בחולון?

 

300-500 ₪ (כולל מילוי סדקים, השלמת שברים וטיפול בפגמים)

 

כמה עולה חידוש מצבות בחולון?

 

500-1,000 ₪ (כולל ליטוש, חידוש הכיתוב על גבי המצבה וניקיון מקצועי)

Call Now Button דילוג לתוכן