תוכן עניינים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:
ממליצים עלינו...
חדש באתר

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:

תוכן עניינים

סוגי מצבות

סוגי מצבות מיוחדים במחירים הזולים בישראל - קטלוג מצבות ענק!

מוות של אדם קרוב, גם אם הלך לעולמו בשיבה טובה, גורם תמיד לטלטלה רגשית. במצב שכזה, לא קל לתכנן את ההנצחה הראויה והמכבדת ביותר, ומצד שני ישנה מסגרת זמן שמחייבת קבלת החלטות. קטלוג מצבות עם מגוון רחב מאוד של אפשרויות מסייע בבחירת האבן המתאימה והמבנה הנכון. גם 20 שנות הניסיון שלנו עוזרות למשפחה להבין מהם המאפיינים הייחודיים של סוגי מצבות שונים, כך שבחירת המצבה תביא לידי ביטוי את אישיותו של הנפטר. אנחנו מקפידים על שירות סבלני, קשוב ומכיל, מתוך מודעות מלאה לרגישות הסיטואציה, ומתחייבים גם למחירים נמוכים מאוד ולאחריות מלאה על המצבה למשך 20 שנה.

למה חשוב לראות דוגמאות של מצבות רבות לפני שבוחרים?

הקמת מצבה היא למעשה תהליך בלתי הפיך. מרגע שהאבן כבר עומדת על הקבר, אי אפשר להחליף אותה ובכל פעם שמגיעים להתייחד עם קרוב המשפחה שנפטר היא ניצבת שם ומשפיעה על הרגשות והתחושות של יקיריו. לעיתים, מיד אחרי מוות של אדם יקר, ישנה מחשבה שכל השאר מתגמד, אבל ככל שחולף הזמן מבינים עד כמה משמעותי אופן ההנצחה – ולכן אנחנו ממליצים בחום להקדיש תשומת לב לבחירת המצבה, גם אם זה קשה.

עוד חשוב לזכור שרוב בני האדם לא מרבים לחשוב על סוגי מצבות שונים בשגרה, ולכן גם אין להם תוכניות מפורטות בנושא (בניגוד למשל לחתונה שאותה גברים רבים, ועוד יותר מכך נשים, נוהגות לדמיין הרבה לפני שמתחילים בפועל לארגן אותה). בהתאם לכך, ככל שתראו יותר תמונות של מצבות, כך יהיה לכם קל יותר לזהות את הסוג האופטימלי מבחינתכם.

סוגי מצבות לפי סוג האבן

החלוקה העיקרית של קטלוג מצבות היא לפי סוג האבן. האופציות הן שיש טורקי, שיש חברון, אבן ירושלמית, אבן גלילית, בזלת וגרניט. ניתן גם לשלב מספר חומרים וכך ליצור מצבות מיוחדות.

לפניכם המאפיינים הייחודיים של כל סוג אבן:

סוג המצבה

מאפיינים ייחודיים

טווח המחירים

מצבה משיש טורקי

מצבות משיש טורקי הן עמידות מאוד, גם באזורים שבהם מזג האוויר עלול להזיק לאבן, ולכן גם אם המחיר שלהן יחסית יקר, יחס העלות-תועלת שהן מספקות משתלם. הגוון הדומיננטי הוא מעין תכלת אפרפר, ועוד מאפיין חשוב הוא נוחות העיבוד והסיתות של האבן – כך שניתן להגיע לכל צורה רצויה.

4,500-7,500 ש"ח

מצבה משיש חברון

אבן אשר מגיעה מהרי יהודה ומשמשת בין השאר להנצחת חיילים. זהו סלע גיר קשה שמקנה מראה ממלכתי, בגוונים של חול ובמחיר זול מאוד.

3,000-5,000 ש"ח

מצבה מאבן ירושלמית

האבן שמזוהה עם עיר הבירה של ישראל מתאימה מאוד גם לבניית מצבות. יתרונותיה: היא אינה סופגת מים, כמעט ולא צוברת כתמים, נשמרת לאורך זמן, משדרת אנרגיות של מסורתיות מכובדת ושורשית ולא זקוקה כמעט לתחזוקה. הגוונים הבולטים של מצבת אבן ירושלמית, שנקראת גם אבן סלייב, הם אדמדמים, ורדרדים וצהבהבים.

4,200-7,200 ש"ח

מצבה מאבן גלילית

אבן בגוון אדמה, לעיתים בהיר ולעיתים כהה. בדרך כלל תעוצב בצורה ייחודית ואפילו פראית. סוגי מצבות ספציפיים על בסיס אבנים מהגליל הם אבן יפתח שמתאפיינת בנימים ורדרדים ואבן עצמון שהיתרון העיקרי שלה הוא חוסן רב.

6,500-11,500 ש"ח

מצבה מאבן בזלת

דוגמאות של מצבות בזלת מתבלטות מיד לעין, בזכות הגוון הכהה המרשים מאוד והעוצמות שטמונות באבן זו. ניתן לבחור בין מצבה מלוטשת ובוהקת לבין מצבה בעלת חזות טבעית ופראית.

החל מ-10,000 ש"ח

מצבה מאבן גרניט

גרניט, שבעברית נקראת שחם, היא אבן יקרה יחסית ובעלת מראה יוקרתי בהתאם. אבן הגרניט הנה אידיאלית לבניית מצבות זיכרון.

7,000-12,000 ש"ח

על העלויות הנ"ל יש להוסיף את מחירו של הכיתוב על המצבה – החל מכמה שקלים לכל אות ועד 30-50 ש"ח לאות כשהעיצוב מיוחד.

להלן דוגמאות של מצבות מסוגים שונים שאנחנו בונים:

קטלוג מצבות מיוחדות

הקטלוג העשיר של מצבות גן עדן כולל גם דוגמאות של מצבות מיוחדות רבות. כל אדם הוא עולם ומלואו, ולכן אחת השאיפות של בני המשפחה בחלק גדול מהמקרים היא להנציח את זכרו באופן מיוחד ומותאם ספציפית למי שהיה ולדרך שבה השפיע על הסובבים אותו.

דוגמה אחת לכך היא מצבות זכוכית – כלומר מצבות שמחובר אליהן לוח זכוכית שעליו אפשר להוסיף באמצעות טכנולוגיות מתקדמות הדפסים, איורים, תמונות וכמובן טקסט מעוצב. מעבר ליצירת לוח הזכוכית עצמו, גם החיבור שלו לאבן חייב להיות מתוכנן היטב ולהתבצע באופן מוקפד. לא כל חברה מצוידת ביכולות הרלוונטיות עבור סוגי מצבות אלה, ובפרט נדרש ניסיון רלוונטי.

עוד כדאי להדגיש כי הקטלוג שלנו מחולק גם לפי אופי המצבה – מצבות זוגיות, מצבות יחיד, מצבה מאבן אחת, מצבות שוכבות, מצבות עומדות, מצבות קיר ועוד. קטלוג מצבות נוח לשימוש חוסך זמן יקר ומאפשר להתרכז ולהגיע לבחירה האידיאלית.

שירות רגיש ומועיל בכל רחבי הארץ

קטלוג מצבות ענק הוא כמובן רק הבסיס של שירות מועיל באמת. כדי שלא תצטרכו להתמודד לבד עם הסיטואציה המורכבת, בתקופה שבה הרגשות כאובים מאוד, מצבות גן עדן מקפידה על ליווי צמוד וקשוב מאוד לאורך כל התהליך. אנחנו זמינים לכל שאלה, בקשה, התייעצות וצורך, ומיומנים מאוד בבניית כל סוג של מצבה שתבחרו.

השירות ניתן בפריסה ארצית רחבה. כמו כן, אנחנו מעניקים 20 שנות אחריות על כל אותם סוגי מצבות שהוזכרו, כדי שלא תצטרכו לדאוג לגבי האיכות והעמידות של האבן שתונח על הקבר של יקירכם. הניסיון הנרחב שצברנו מאפשר לנו להתנהל ביעילות ולהקים מצבות באופן מושכל, ולכן להציע את הקטלוג העשיר במחירים זולים במיוחד.

למידע נוסף ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 055-970-6832 או באמצעות מילוי הטופס.

התרשמו מסוגי המצבות השונים שלנו:

Call Now Button דילוג לתוכן