תוכן עניינים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:
ממליצים עלינו...
חדש באתר

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר משתלמת:

תוכן עניינים

מצבות לחיות

בעל חיים שחי איתנו הופך עד מהרה לבן משפחה לכל דבר. החיבור אליו עמוק, וכך גם הצער כשהוא הולך לעולמו. באופן טבעי נוצר רצון להנציח אותו באופן מכובד במיוחד. מצבות גן עדן בונה מצבות לחיות במגוון רחב של אפשרויות ותמיד באיכות גבוהה. מאפיין נוסף ומרכזי של החברה שלנו הוא השירות הרגיש כיאה לסיטואציה הרגישה, והקשוב מאוד, כדי שהתוצאה תהלום את אופיו של בעל החיים שנפטר ואת טיב הקשר איתו. אנחנו בונים מצבות לבעלי חיים בכל הארץ, ומתחייבים למחירים נמוכים.

למידע נוסף על מחירי מצבות לחצו כאן.

20 שנות אחריות על מצבות לבעלי חיים שאנחנו בונים

חברת מצבות גן עדן הוקמה לפני 20 שנה, ומאז הקימה מצבות לכלבים, חתולים וכמובן גם לבני אדם. הניסיון הרב שצברנו בפרק זמן משמעותי זה מאפשר לנו למצוא את המענה הטוב ביותר לכל צורך ולכל בקשה, כך שהתוצאה תהיה מצבה מרשימה והנצחה ראויה.

בזכות היכולות הגבוהות שלנו בבניית מצבות איכותיות, אנחנו יכולים להציע 20 שנות אחריות על מצבות לחיות. העובדה שהמצבה תישמר במצב תקין לפרק זמן כל כך ממושך מאפשרת לכם להתפנות לתכנון ולעיצוב שלה, ובעיקר להיות רגועים כשאתם יודעים שהנצחת בעל החיים היקר לכם היא לטווח ארוך.

השאירו פרטים לייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר:

סוגי מצבות לבעלי חיים

ההחלטה הראשונה לגבי אופי מצבות לחיות היא של המבנה. ישנן 3 אופציות סטנדרטיות והן לוח שוכב, לוח עומד (שנראה כמו אנדרטה) ושני לוחות מחוברים ביניהם. בלא מעט מקרים מבקשים הלקוחות מצבות מיוחדות, בהתאם לאופי הייחודי של בעל החיים (ואגב, ניתן כמובן לקבור בבית קברות לחיות גם חיות נוספות ולא "רק" חתולים או כלבים). החלטה חשובה נוספת היא לגבי האבן שממנה תיוצר המצבה, כשבין האפשרויות הרווחות ביותר במקרה של בעלי חיים: אבן חברון, אבן ירושלמית ואבן גלילית.

הצוות של מצבות גן עדן מיומן בבניית כל סוגי המצבות הנ"ל, וגם כשמדובר על מצבה בעלת מבנה ייחודי, אנחנו יכולים להבטיח תוכנית מדויקת ויישום מושלם שלה – להבטיח וגם לקיים.

מצבות לבעלי חיים
מצבה לחיות בעיצוב מיוחד

עיצוב מצבות לחיות – דגשים חשובים

מצבה לחתול ובדרך כלל גם לכלב היא לרוב קטנה יחסית מבחינת המידות שלה. בהתאם, חשוב מאוד לתכנן באופן מוקפד במיוחד את הכיתוב על המצבה.

בחלק גדול מהמקרים, ההנצחה של החבר היקר לליבנו כוללת תמונה שלו. במידת הצורך, נעזור לכם לבחור תמונה שתהיה גם מרגשת וגם בהרמוניה מלאה עם אופי המצבה, וכמו כן באיכות טכנית טובה כדי שהתוצאה תהיה חדה ויפה. בהקשר זה, כדאי לדעת שאנחנו משתמשים בטכניקות מתקדמות להדפסה על מצבות לבעלי חיים, כך שגם אחרי שנים רבות הפנים של הכלב או החתול ייראו בבירור על האבן.

מבחינת הטקסט, הממדים בדרך כלל מחייבים תמציתיות מסוימת, אם כי גם כך יש מספיק מקום לתאר את בעל החיים שהלך לעולמו ואת הרגשות והתחושות שלכם כלפיו. ישנם מספר סוגים של אותיות, והפרמטר הראשון בבחירה ביניהם הוא התאמה לאבן שממנה הוכנה המצבה.

כך למשל לאבן חברון מתאימות עופרת, כשניתן לבחור בין אותיות חלקות (בגובה פני האבן) לבין אותיות בולטות (שמזדקרות החוצה מהמשטח עצמו). למשטחים סלעיים מתאימות יותר אותיות הברונזה, ויש גם אותיות חריטה ואותיות נגטיב. אם תרצו ייעוץ גם לגבי הפונט, הגודל והגוון, נשמח לעזור לכם ובאופן כללי כדאי לדעת שאנחנו במצבות גן עדן מקפידים על ליווי צמוד במהלך בניית מצבות לחיות עד להשלמת התהליך לשביעות רצונכם המלאה.

שירות בפריסה ארצית רחבה ומחירים אטרקטיביים

כשמחפשים קבלן מצבות לכל מטרה שהיא – מצבה משפחתית, מצבות לילדים, מצבות לחיות ועוד – ישנם תמיד שני רצונות: מצד אחד, מוצר איכותי מאוד שמשקף את האהבה לנפטר, בין אם בן אדם ובין אם בעל חיים, ואת הרצון לשמר את זכרו לאורך שנים רבות, ומצד שני לא לשלם סכום גבוה מדי. אנחנו מודעים לכך, והודות לניסיון הרב וליעילות העבודה אצלנו יכולים לספק את שני הרצונות גם יחד, כך שלא תצטרכו להתפשר על איכות ההנצחה.

שירות בניית מצבות לבעלי חיים בכל מסגרת תקציב שהיא ניתן ע"י מצבות גן עדן בפריסה ארצית רחבה. למידע נוסף וייעוץ מותאם ספציפית לצרכים שלכם, אתם מוזמנים להשאיר פרטים בטופס בתחתית העמוד – אנחנו כאן לרשותכם ולמענכם.

Call Now Button דילוג לתוכן